Ágnes Andrea S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Naše dovolená byla fantastickým zážitkem. Hotel byl obrovský, krásný a extrémně čistý, mohli jsme si odpočinout ve velmi sofistikovaném prostředí. Atmosféra byla po celou dobu vynikající. Poloha hotelu je také skvělá: pláž byla jen pár minut chůze, s krásně udržovanou a čistou pláží. Na lehátkách bylo vždy volné místo. Všechno bylo perfektní, byli jsme naprosto spokojeni, kdykoli bychom se vrátili!
Naše dovolená byla fantastickým zážitkem. Hotel byl obrovský, krásný a extrémně čistý, mohli jsme si odpočinout ve velmi sofistikovaném prostředí. Atmosféra byla po celou dobu vynikající. Poloha hotelu je také skvělá: pláž byla jen pár minut chůze, s krásně udržovanou a čistou pláží. Na lehátkách bylo vždy volné místo. Všechno bylo perfektní, byli jsme naprosto spokojeni, kdykoli bychom se vrátili!
Pláž byla pár minut chůze daleko, krásně udržovaná a čistá. Vždycky tam byla volná lehátka.
StravaVýběr jídla a pití byl fantastický, s obrovským výběrem, a koktejly byly obzvláště lahodné.
UbytovaniePokoj byl velmi pohodlný, klimatizace byla perfektní, minibar byl dobře zásobený a večer se dalo posedět na malé terase. Bazén a celá hotelová část byly velmi útulné.
SlužbyPersonál byl vždy milý, ochotný a číšníci byli velmi pozorní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









