Csaba T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
S vybraným hotelem a poskytovanými službami jsme plně spokojeni. Na dovolené byla taková chyba, že poslední den nebyl na recepci zveřejněn čas zpátečního transferu, psali jsme průvodci, ale nedostali jsme odpověď. Zavolali jsme do cestovní kanceláře, kde paní nedokázala pomoci, přenesla zodpovědnost na outsourcovanou kancelář. Nechali jsme recepční zavolat průvodci, který s ním komunikoval v turečtině, a tak se nám podařilo zjistit, v kolik nás transfer vyzvedne. Hotel byl opravdu skvělý, rádi bychom se sem vrátili v říjnu.
S vybraným hotelem a poskytovanými službami jsme plně spokojeni. Na dovolené byla taková chyba, že poslední den nebyl na recepci zveřejněn čas zpátečního transferu, psali jsme průvodci, ale nedostali jsme odpověď. Zavolali jsme do cestovní kanceláře, kde paní nedokázala pomoci, přenesla zodpovědnost na outsourcovanou kancelář. Nechali jsme recepční zavolat průvodci, který s ním komunikoval v turečtině, a tak se nám podařilo zjistit, v kolik nás transfer vyzvedne. Hotel byl opravdu skvělý, rádi bychom se sem vrátili v říjnu.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







