Demeter B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bolo všetko perfektne.
Bolo všetko perfektne.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 040 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Dvojlôžková izba
Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie)
5 hviezdičiek
Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 17 hodnotení)
86. najlepšie hodnotený z 233 hotelov v Kemer
Demeter B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bolo všetko perfektne.
Bolo všetko perfektne.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Markéta R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Super dovolená. Jeli jsme s dvěma ďábly (1,5r a 3r) takže recenze je psána z tohoto pohledu. Pro děti mega vyžití - dvě velké volně přístupné hřiště, dětský klub s programem, který jsme sice nevyužili ale viděli jsme jejich aktivity, výlety lodí, hry,apod. Každý večer mini diskotéka právě pro tyhle caparta, ze které byli nadšení. Další zábavu měli nahánění volně potulujících se koček ???????? no a úplná výhra pro ně i pro nás byla pláž - u lehátek příjemný jemný písek, na kraji moře nekonečné plácání se ve vodě.
Super dovolená. Jeli jsme s dvěma ďábly (1,5r a 3r) takže recenze je psána z tohoto pohledu. Pro děti mega vyžití - dvě velké volně přístupné hřiště, dětský klub s programem, který jsme sice nevyužili ale viděli jsme jejich aktivity, výlety lodí, hry,apod. Každý večer mini diskotéka právě pro tyhle caparta, ze které byli nadšení. Další zábavu měli nahánění volně potulujících se koček ???????? no a úplná výhra pro ně i pro nás byla pláž - u lehátek příjemný jemný písek, na kraji moře nekonečné plácání se ve vodě.
Super, čistá, velká. Neholdujeme ručníkové turistice a vždy jsme místo měli úplně na pohodu.
StravaSuper, podle mě si musí každý vybrat.
UbytovanieSuper, za nás spokojenost. Když bylo potřeba rozsvítili jste si světýlko u dveří červené -nerušit, zelené -prosím o úklid. Dětská cestovní postýlka (konečně po několika zkušenostech v jiných hotelech) v opravdu hezkém stavu. Velký, pěkný, čistý.
SlužbyMoc příjemní, pořád někdo něco uklízel,zametal, podléval. Starali se.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Demeter B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bolo všetko perfektne.
Bolo všetko perfektne.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Mateusz W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Upravené v súlade s Pravidlá
Toto je další zájezd s agenturou (včetně dalšího do Turecka), který se nakonec ukázal jako neúspěšný kvůli nabídce, která neodpovídala popisu. Podle mého názoru standard hotelu neodpovídá 5hvězdičkové kategorii – vhodnější by bylo hodnocení 3 hvězdičky. V popisu nabídky byly uvedeny služby, které ve skutečnosti nebyly k dispozici, včetně pozdní snídaně a „odpoledního občerstvení“, které nebyly podávány. Pozdní večeře se prakticky omezila na jednoduché jídlo, jako je klobásový závitek, což neodpovídá standardu popsanému v nabídce ani očekáváním spojeným s tímto typem služeb. Co se týče kuchyně, slibované mořské plody se během našeho 5-6denního pobytu ani jednou neobjevily. Jídlo bylo monotónní, nevýrazné a jeho kvalita se s každým dnem zhoršovala. Hotelovou restauraci jsme tři dny nepoužívali, protože nabídka nás nijak nelákala. Individuální klimatizace v pokoji selhala po prvním dni našeho pobytu. Navzdory pokusům o resetování elektřiny a volání personálu zůstal problém po zbytek našeho pobytu nevyřešen. Popisy bazénů byly také nekonzistentní – venkovní brouzdaliště o rozloze 45 m² mělo být vyhřívané, ale ve skutečnosti nebylo. Podobná situace nastala i u ostatních bazénů. Po nahlášení incidentu nás plavčík nasměroval do vířivky, která také nebyla po celou dobu našeho pobytu k dispozici nebo nefungovala správně. Komunikace v hotelu byla navíc velmi obtížná – personál se potýkal s angličtinou. V mnoha případech chyběly základní služby, včetně řádné přípravy nápojů v barech.
Toto je další zájezd s agenturou (včetně dalšího do Turecka), který se nakonec ukázal jako neúspěšný kvůli nabídce, která neodpovídala popisu. Podle mého názoru standard hotelu neodpovídá 5hvězdičkové kategorii – vhodnější by bylo hodnocení 3 hvězdičky. V popisu nabídky byly uvedeny služby, které ve skutečnosti nebyly k dispozici, včetně pozdní snídaně a „odpoledního občerstvení“, které nebyly podávány. Pozdní večeře se prakticky omezila na jednoduché jídlo, jako je klobásový závitek, což neodpovídá standardu popsanému v nabídce ani očekáváním spojeným s tímto typem služeb. Co se týče kuchyně, slibované mořské plody se během našeho 5-6denního pobytu ani jednou neobjevily. Jídlo bylo monotónní, nevýrazné a jeho kvalita se s každým dnem zhoršovala. Hotelovou restauraci jsme tři dny nepoužívali, protože nabídka nás nijak nelákala. Individuální klimatizace v pokoji selhala po prvním dni našeho pobytu. Navzdory pokusům o resetování elektřiny a volání personálu zůstal problém po zbytek našeho pobytu nevyřešen. Popisy bazénů byly také nekonzistentní – venkovní brouzdaliště o rozloze 45 m² mělo být vyhřívané, ale ve skutečnosti nebylo. Podobná situace nastala i u ostatních bazénů. Po nahlášení incidentu nás plavčík nasměroval do vířivky, která také nebyla po celou dobu našeho pobytu k dispozici nebo nefungovala správně. Komunikace v hotelu byla navíc velmi obtížná – personál se potýkal s angličtinou. V mnoha případech chyběly základní služby, včetně řádné přípravy nápojů v barech.
Toto je další zájezd s agenturou (včetně dalšího do Turecka), který se nakonec ukázal jako neúspěšný kvůli nabídce, která neodpovídala popisu. Podle mého názoru standard hotelu neodpovídá 5hvězdičkové kategorii – vhodnější by bylo hodnocení 3 hvězdičky. V popisu nabídky byly uvedeny služby, které ve skutečnosti nebyly k dispozici, včetně pozdní snídaně a „odpoledního občerstvení“, které nebyly podávány. Pozdní večeře se prakticky omezila na jednoduché jídlo, jako je klobásový závitek, což neodpovídá standardu popsanému v nabídce ani očekáváním spojeným s tímto typem služeb. Co se týče kuchyně, slibované mořské plody se během našeho 5-6denního pobytu ani jednou neobjevily. Jídlo bylo monotónní, nevýrazné a jeho kvalita se s každým dnem zhoršovala. Hotelovou restauraci jsme tři dny nepoužívali, protože nabídka nás nijak nelákala. Individuální klimatizace v pokoji selhala po prvním dni našeho pobytu. Navzdory pokusům o resetování elektřiny a volání personálu zůstal problém po zbytek našeho pobytu nevyřešen. Popisy bazénů byly také nekonzistentní – venkovní brouzdaliště o rozloze 45 metrů čtverečních mělo být vyhřívané, ale ve skutečnosti nebylo. Podobná situace nastala i u ostatních bazénů. V reakci na naše hlášení nás plavčík odkázal na vířivku, která také nebyla k dispozici nebo nefungovala po celou dobu našeho pobytu. Za zmínku také stojí, že komunikace v hotelu byla velmi obtížná – personál se potýkal s angličtinou. V mnoha případech chyběly základní služby, včetně řádné přípravy nápojů v barech. Upraveno na základě obchodních podmínek.
StravaToto je další zájezd s agenturou (včetně dalšího do Turecka), který se nakonec ukázal jako neúspěšný kvůli nabídce, která neodpovídala popisu. Podle mého názoru standard hotelu neodpovídá 5hvězdičkové kategorii – vhodnější by bylo hodnocení 3 hvězdičky. V popisu nabídky byly uvedeny služby, které ve skutečnosti nebyly k dispozici, včetně pozdní snídaně a „odpoledního občerstvení“, které nebyly podávány. Pozdní večeře se prakticky omezila na jednoduché jídlo, jako je klobásový závitek, což neodpovídá standardu popsanému v nabídce ani očekáváním spojeným s tímto typem služeb. Co se týče kuchyně, slibované mořské plody se během našeho 5-6denního pobytu ani jednou neobjevily. Jídlo bylo monotónní, nevýrazné a jeho kvalita se s každým dnem zhoršovala. Hotelovou restauraci jsme tři dny nepoužívali, protože nabídka nás nijak nelákala. Individuální klimatizace v pokoji selhala po prvním dni našeho pobytu. Navzdory pokusům o resetování elektřiny a volání personálu zůstal problém po zbytek našeho pobytu nevyřešen. Popisy bazénů byly také nekonzistentní – venkovní brouzdaliště o rozloze 45 m² mělo být vyhřívané, ale ve skutečnosti nebylo. Podobná situace nastala i u ostatních bazénů. Po nahlášení incidentu nás plavčík nasměroval do vířivky, která také nebyla po celou dobu našeho pobytu k dispozici nebo nefungovala správně. Komunikace v hotelu byla navíc velmi obtížná – personál se potýkal s angličtinou. V mnoha případech chyběly základní služby, včetně řádné přípravy nápojů v barech.
UbytovanieToto je další zájezd s agenturou (včetně dalšího do Turecka), který se nakonec ukázal jako neúspěšný kvůli nabídce, která neodpovídala popisu. Podle mého názoru standard hotelu neodpovídá 5hvězdičkové kategorii – vhodnější by bylo hodnocení 3 hvězdičky. V popisu nabídky byly uvedeny služby, které ve skutečnosti nebyly k dispozici, včetně pozdní snídaně a „odpoledního občerstvení“, které nebyly podávány. Pozdní večeře se prakticky omezila na jednoduché jídlo, jako je klobásový závitek, což neodpovídá standardu popsanému v nabídce ani očekáváním spojeným s tímto typem služeb. Co se týče kuchyně, slibované mořské plody se během našeho 5-6denního pobytu ani jednou neobjevily. Jídlo bylo monotónní, nevýrazné a jeho kvalita se s každým dnem zhoršovala. Hotelovou restauraci jsme tři dny nepoužívali, protože nabídka nás nijak nelákala. Individuální klimatizace v pokoji selhala po prvním dni našeho pobytu. Navzdory pokusům o resetování elektřiny a volání personálu zůstal problém po zbytek našeho pobytu nevyřešen. Popisy bazénů byly také nekonzistentní – venkovní brouzdaliště o rozloze 45 m² mělo být vyhřívané, ale ve skutečnosti nebylo. Podobná situace nastala i u ostatních bazénů. Po nahlášení incidentu nás plavčík nasměroval do vířivky, která také nebyla po celou dobu našeho pobytu k dispozici nebo nefungovala správně. Komunikace v hotelu byla navíc velmi obtížná – personál se potýkal s angličtinou. V mnoha případech chyběly základní služby, včetně řádné přípravy nápojů v barech.
SlužbyToto je další zájezd s agenturou (včetně dalšího do Turecka), který se nakonec ukázal jako neúspěšný kvůli nabídce, která neodpovídala popisu. Podle mého názoru standard hotelu neodpovídá 5hvězdičkové kategorii – vhodnější by bylo hodnocení 3 hvězdičky. V popisu nabídky byly uvedeny služby, které ve skutečnosti nebyly k dispozici, včetně pozdní snídaně a „odpoledního občerstvení“, které nebyly podávány. Pozdní večeře se prakticky omezila na jednoduché jídlo, jako je klobásový závitek, což neodpovídá standardu popsanému v nabídce ani očekáváním spojeným s tímto typem služeb. Co se týče kuchyně, slibované mořské plody se během našeho 5-6denního pobytu ani jednou neobjevily. Jídlo bylo monotónní, nevýrazné a jeho kvalita se s každým dnem zhoršovala. Hotelovou restauraci jsme tři dny nepoužívali, protože nabídka nás nijak nelákala. Individuální klimatizace v pokoji selhala po prvním dni našeho pobytu. Navzdory pokusům o resetování elektřiny a volání personálu zůstal problém po zbytek našeho pobytu nevyřešen. Popisy bazénů byly také nekonzistentní – venkovní brouzdaliště o rozloze 45 m² mělo být vyhřívané, ale ve skutečnosti nebylo. Podobná situace nastala i u ostatních bazénů. Po nahlášení incidentu nás plavčík nasměroval do vířivky, která také nebyla po celou dobu našeho pobytu k dispozici nebo nefungovala správně. Komunikace v hotelu byla navíc velmi obtížná – personál se potýkal s angličtinou. V mnoha případech chyběly základní služby, včetně řádné přípravy nápojů v barech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marta G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Poklidný hotel v krásné zahradě. Byli jsme spokojeni, jediný důvod, proč bychom ale do hotelu znovu nejeli, ze hlavní jazyk animačního týmu byla ruština a byla viditelná preference Ruska a nechci podporovat nikoho, kdo takto dává přednost zemi agresora. Přitom v hotelu bylo i velké množství jiných národností.
Poklidný hotel v krásné zahradě. Byli jsme spokojeni, jediný důvod, proč bychom ale do hotelu znovu nejeli, ze hlavní jazyk animačního týmu byla ruština a byla viditelná preference Ruska a nechci podporovat nikoho, kdo takto dává přednost zemi agresora. Přitom v hotelu bylo i velké množství jiných národností.
Piscito oblázková, more krásné čisté
StravaStrava dobrá, dalo se vždy vybrat
UbytovanieVše čisté, pokoj pěkný, dvě přistýlky byly samostatná lůžka dle našeho přání
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Markéta R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Super dovolená. Jeli jsme s dvěma ďábly (1,5r a 3r) takže recenze je psána z tohoto pohledu. Pro děti mega vyžití - dvě velké volně přístupné hřiště, dětský klub s programem, který jsme sice nevyužili ale viděli jsme jejich aktivity, výlety lodí, hry,apod. Každý večer mini diskotéka právě pro tyhle caparta, ze které byli nadšení. Další zábavu měli nahánění volně potulujících se koček ???????? no a úplná výhra pro ně i pro nás byla pláž - u lehátek příjemný jemný písek, na kraji moře nekonečné plácání se ve vodě.
Super dovolená. Jeli jsme s dvěma ďábly (1,5r a 3r) takže recenze je psána z tohoto pohledu. Pro děti mega vyžití - dvě velké volně přístupné hřiště, dětský klub s programem, který jsme sice nevyužili ale viděli jsme jejich aktivity, výlety lodí, hry,apod. Každý večer mini diskotéka právě pro tyhle caparta, ze které byli nadšení. Další zábavu měli nahánění volně potulujících se koček ???????? no a úplná výhra pro ně i pro nás byla pláž - u lehátek příjemný jemný písek, na kraji moře nekonečné plácání se ve vodě.
Super, čistá, velká. Neholdujeme ručníkové turistice a vždy jsme místo měli úplně na pohodu.
StravaSuper, podle mě si musí každý vybrat.
UbytovanieSuper, za nás spokojenost. Když bylo potřeba rozsvítili jste si světýlko u dveří červené -nerušit, zelené -prosím o úklid. Dětská cestovní postýlka (konečně po několika zkušenostech v jiných hotelech) v opravdu hezkém stavu. Velký, pěkný, čistý.
SlužbyMoc příjemní, pořád někdo něco uklízel,zametal, podléval. Starali se.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Kateřina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Byli jsme celkové spokojeni, ale pro někoho, kdo čeká luxus to není. Hotelu bych dala 4 hvězdy.
Byli jsme celkové spokojeni, ale pro někoho, kdo čeká luxus to není. Hotelu bych dala 4 hvězdy.
Celkem pěkná, mohli by se věnovat více úklidu písku..
StravaJídlo celkem dobre, ale stále stejné, byli jsme 13dni a žádná velká změna.
UbytovaniePokoje po rekonstrukci.
SlužbySlužby průměrné. Personál celkem mily.Animace organizuji převážně Rusové, neb plný hotel Rusu. Bazen v říjnu pouze 20 stupňů, moře 25. 2 tobogány otevreny jen v určitě hodiny.
Detsky club s programem se dětem líbil.
Večer animace průměrné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...