Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 534 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 11 632

Poloha

Architektonicky zaujímavý luxusný hotelový rezort, ktorý sa skladá z hlavnej a niekoľkých nízkopodlažných budov Arycanda, Fame Garden (rodinné izby) a Limra Park, leží v oblasti Kiris blízko Kemeru. Do mestečka Kiris s množstvom reštaurácií, barov, taverien a obchodíkov (cca 700 m) sa dostanete po hlavnej promenáde, ktorá sa nachádza hneď za hotelom. Rezort leží priamo pri pláži s panoramatickým výhľadom na pohorie Taurus. Centrum mesta Kemer je vzdialené cca 6 km a letisko cca 65 km. Do ďalších letovísk a miest Vás odvezie taxík alebo miestne minibusy tzv. dolmuše. Autobusová zastávka je v blízkosti hotela.

Vybavenie

Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s nonstop recepciou (možnosť prenájmu trezorov alebo úschovy batožiny), zmenárňou, bankomatom, výťahmi, 2 lobby barmi, hlavnou reštauráciou, 7 à la carte reštauráciami (tradičná turecká, talianska, čínska, gril, rybacia, mexická, japonská), niekoľkými snack barmi pri bazénoch, plážovým barom, nočným barom –diskotékou, záhradným barom, kaviarňou, obchodom so suvenírmi, minimarketom, konferenčnou miestnosťou, spoločenskou miestnosťou s TV, internetovým kútikom, amfiteátrom a kinosálou. Hotel zabezpečuje služby práčovne, čistiarne a žehlenia odevov– za poplatok.Spa centrum ponúka krytý bazén, jacuzzi, relaxačné miestnosti, masáže, saunu, parné a turecké kúpele, kozmetické procedúry, kaderníctvo, služby lekára – všetky služby sú za poplatok.V areáli sa nachádzajú 4 vonkajšie bazény, detský bazén, slnečná terasa a snack pool bar - ležadlá, slnečníky a osušky sú zdarma. Súčasťou je tiež vodný park s 5 šmýkačkami a toboganmi (4500 m²), obklopený zeleňou a pomarančovníkmi.Pre milovníkov športuje pripravený squash, 2 tenisové kurty, multifunkčné ihrisko (volejbal, basketbal, minifutbal), herňa (stolný tenis, šípky, biliard, elektronické hry, stolové hry), plážový volejbal, fitnescentrum s telocvičňou alebo vodné športy na pláži (jazda na banáne, vodné lyže, šnorchlovanie, potápanie, šliapadlá, kanoe). Pre deti je pripravený mini klub (4-12 rokov), junior klub (13 – 16 rokov), detský bazén, ihrisko, diskotéka, špeciálne detské menu v reštaurácii, rôzne animačné programy a súťaže.

Ubytovanie

V hoteli je 818 komfortne zariadených izieb rôznych typov: štandardné izby, izby s vlastným jacuzzi, rodinné izby (priestrannejšie, 2 oddelené časti) a luxusné vily. Izby sa nachádzajú v hlavnej a niekoľkých nízkopodlažných budovách Arycanda, Fame Garden (rodinné izby) a Limra Park. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, WC, fén, toaletné potreby), telefónom, centrálnou klimatizáciou s individuálnym ovládaním, satelitným TV, minibarom (nealkoholické nápoje a pivo zdarma), trezorom, balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady, na bazén alebo more.

Strava

Program Ultra All inclusive – plná penzia formou bufetu, neskoré raňajky, polnočné občerstvenie, 1 x za pobyt večera v à la carte reštaurácii (rybacia, japonská, turecká - nutná rezervácia), počas dňa ľahké občerstvenie, miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje v rozmedzí 10:00-24:00 - nápoje sa podávajú v niektorom z barov či reštaurácií v rámci ich otváracej doby, program tiež zahŕňa: minibar na izbe, tenis, aquapark, animačné programy, detské kluby, basketbal, plážový volejbal, fitnescentrum, saunu, parné a turecké kúpele s jacuzzi.Program nezahŕňa: všetky balené nápoje, vybrané dovozové a miestne nápoje, čerstvé ovocné džúsy.

Služby za poplatek

minibar, herňa (biliard, elektronické hry), internet, tenis (nočné osvetlenie kurtov a požičanie rakiet a loptičiek, lekcie tenisu, osobný tréner), centrum vodných športov na pláži, individuálne stráženie detí, práčovňa, čistiareň, služby spa centra, à la carte reštaurácie (talianska, grill, čínska, mexická), všetky balené nápoje, vybrané dovozové a miestne nápoje, čerstvé ovocné džúsy.

Pláž

Dlhá pláž s hrubým pieskom a kamienkami s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hotelovom rezorte – ležadlá, slnečníky a osušky sú zdarma, podložky sú za poplatok. Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 km
 • Vzdialenosť od letiska 60 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Tobogány áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,3/5
Invia

Skvelé (111 hodnotení)

Ubytovanie 4,2/5

Strava 4,3/5

Okolie 4,4/5

Cena 4,3/5

68. najlepšie hodnotený z 479 hotelov v Kemer

Jan Šabata September 2019

Dátum pobytu: 11.9. - 22.9.2019

Hodnotenie 5,0/5
Super
Celkové hodnotenie

Super

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Super

Strava
Super

Služby hotela
Super

Pláž
Super

Olesja Orosová September 2019

Dátum pobytu: 28.8. - 5.9.2019

Hodnotenie 5,0/5
super
Celkové hodnotenie

super

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
super

Strava
super

Služby hotela
super

Filtrovať recenzie

Martin H. Október 2019

Dátum pobytu: 4.9. - 22.9.2019

Hodnotenie 4,4/5
Dovolenku sme si užili výborne s maximálnou spokojnosťou.
Celkové hodnotenie

Dovolenku sme si užili výborne s maximálnou spokojnosťou.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Boli sme ubytovaní v izbe Standard s výhľadom na záhradu (Standard Garden View) v časti Arycanda - v komplexe budov vedľa hlavnej budovy hotela. Bola tu dvojposteľ a samostatná kvalitná posteľ ako prístelka. Nechýbal denne doplňovaný minibar (2x pivo, 2x voda, 2x minerálka, 2x džús, tyčinky), LCD TV s tureckým a ruským programom, trezor zdarma (je potrebné pýtať si na recepcii magnetický kľúč na jeho sprevádzkovanie). Na izbe tiež prekvapilo veľmi kvalitné Wi-Fi pripojenie (Skype hovory a youtube videá úplne bez problémov). Izba je upratovaná denne, uteráky (3 ručníky pri umývadle, 3 väčšie uteráky v sprchovacom kúte) boli vymieňané každý deň.

Strava
Vďaka obrovskému množstvu jedla v dvoch reštauráciách sme nemali potrebu využiť niektorú z piatich A la Carte reštaurácií (turecká, rybia, grill-BBQ, talianska, čínska). Ponuka na raňajky, obed a večere sa mierne obmieňa, ale výber je taký veľký, že napriek snahe sa mi nepodarilo ochutnať všetko. Subjektívne som nemal pocit tématických večerí ako som to zažil v iných tureckých rezortoch, ale to vôbec nevadilo. Nechýba množstvo mäsa, zeleniny (šaláty, čerstvá zelenina nakrájaná alebo si ju môžete nakrájať sami), cestovín, príloh, ovocia, zákuskov, pudingov, tôrt, tak ako sme zvyknutí v Turecku.

Na obed a večeru čašníci roznášajú nápoje (vodu, nealko, pivo, biele/ružové/červené/šumivé víno, vodku atď...) podľa želania. Ak si sadáte k rovnakému stolu, zapamätajú si vás a už vám nesú nápoje automaticky :-), čo bolo pre nás príjemným prekvapením.

Samostatnou kapitolou sú bary, dva v hlavnej budove, Lykia Bar pri bazénoch, nočný Arena bar a pri bar pláži (iba nealko nápoje a pivo). Kvalita drinkov v hlavnom Lykia bare kolísala v závislosti od barmana. Väčšina drinkov bola presladená sirupmi a slabou "likérovou" vodkou, whisky či teqilou. Rovnaké drinky, ale v kvalitnejšom prevedení odporúčam skúsiť v hotelovom bare neďaleko recepcie smerom na hlavnú reštauráciu. Majú tam aj kvalitné importované alkoholy, ktoré sú súčasťou Ultra all inclusive.

Ak chcete ochutnať lokálny alkohol, tak odporúčam anýzový Yeni Raki alebo jeho kvalitnejšiu variantu Tekirdag (obe pýtať s ľadom).

Milovníkom kávy odporúčam návštevu Patisserie - cukrárne - jediného miesta, kde si môžete dať kvalitnejšiu kávu a výborné zákusky v peknom klimatizovanom prostredí.

V areáli sa nachádza aj stánok s Gozlemom a dva stánky so zmrzlinou.

Služby hotela
Je to hotel určený hlavne pre rodiny s deťmi. Tomu zodpovedá areál hotela s bazénmi a dvoma tobogánmi. Pre deti sa tu nachádza Mini Club a Teenage Club, kde je o nich postarané aktivitami počas dňa rusky a anglicky hovoriacimi animátormi. Pre dospelých sa cez deň usporadúvajú rôzne súťaže pri bazéne, k dispozícii je minigolf, bocca, streľba z luku, tenisové kurty, malé fitness centrum, vnútorný hotelový bazén a Wellness centrum (sauna, masáže).

Na dvoch miestach v areáli sú stánky, v ktorých ponúkajú výlety - plavba na jachte, potápanie, jazda na skútri, paragliding a výlety loďou (určite odporúčam - zastávka na 3 miestach s prehliadkou starovekého mesta a kúpaním, jednoduchý obed, program a penová diskotéka na lodi) s odchodom priamo z pláže. Výlety sú cca. za tretinovú cenu oproti cenám výletov cez delegátku.

Každý návštevník hotela dostane kartu na výmenu za plážový uterák. Ten je potom možné vymeniť za čistý aj niekoľkokrát za deň.

Lehátok pri bazénoch alebo na pláži je dostatočné množstvo. Nebolo potrebné si ich obsadzovať uterákmi, jedine ak chcete byť stále na rovnakom mieste.

Každý večer je v amfiteátri detská diskotéka a neskôr večerný program na veľmi profesionálnej úrovni - zabezpečený prevažne zahraničnými tanečnými skupinami. Po programe bola každý deň živá hudba pri bare Lykia a diskotéka pri Arena bare.

Pláž
Areál pôsobí čisto a upravene. Je tu množstvo kvetov, kríkov, bananovníkov, zaujali "sochy" z kočíkov, bicyklov a pod. Je sa kde prechádzať. Všetky ležadlá pri bazénoch a na pláži sa každý deň umývajú, vrátane okolia.

Pláž je kamenistá, žiadny piesok, len kamienky až balvany v mori. Vďaka tomu môže byť vstup do mora niektorým ľuďom problematický. Na dvoch miestach na pláži sú rampy so zabradlím pre pohodlný vstup do mora, ktoré sú však pri väčších vlnách vytiahnuté z vody. Určite odporúčam topánky do vody. Asi po 3 metroch od brehu je hĺbka vody už viac ako 2 metre. Vďaka lokalite Kemer sa môžete stretnúť s riadnymi vlnami, ale zažili sme aj hladinu rovnú ako zrkadlo.

Na pláži je molo s lehátkami a slnečníkmi. Z mola je na dvoch miestach možný pohodlný vstup do mora po schodíkoch.

Pár metrov od hotela sa nachádza dlhá nákupná zóna, kde sme si užívali večerné prechádzky.

Jan Šabata September 2019

Dátum pobytu: 11.9. - 22.9.2019

Hodnotenie 5,0/5
Super
Celkové hodnotenie

Super

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Super

Strava
Super

Služby hotela
Super

Pláž
Super

Olesja Orosová September 2019

Dátum pobytu: 28.8. - 5.9.2019

Hodnotenie 5,0/5
super
Celkové hodnotenie

super

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
super

Strava
super

Služby hotela
super

Bronislava Zelená August 2019

Dátum pobytu: 28.7. - 6.8.2019

Hodnotenie 5,0/5
S CK ............. jsem byla již mnohokrát. Jejich služby včetně delegátů a organizace jsou nadstandartní. Velká spokojenost.
Celkové hodnotenie

S CK ............. jsem byla již mnohokrát. Jejich služby včetně delegátů a organizace jsou nadstandartní.

Velká spokojenost.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Není co vytknout. denně úklid, doplněna lednice.

Strava
Strava velmi rozmanitá, pestrá, velký výběr od všeho.

Služby hotela
Služby hotelu a servis skvělý.

Pláž
Pláž sice se strmějším vstupem do moře, ale po celou dobu pobytu nádherně čisté moře.

Krásně průzračné. Pláž z drobných kamínků.

Květoslava Volfová Júl 2019

Dátum pobytu: 14.7. - 21.7.2019

Hodnotenie 4,2/5
Byla jsem dost zklamaná z práce delegáta, úplně k ničemu tam byl,pouze pro to aby,prodal výlet.Jinak se mi dovolená líbila.
Celkové hodnotenie

Byla jsem dost zklamaná z práce delegáta, úplně k ničemu tam byl,pouze pro to aby,prodal výlet.Jinak se mi dovolená líbila.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 3,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Krásné, naprosto vychytane služby,čistí,úžasný personál

Strava
Hromady všeho,můj dojem,takový trochu zmatek

Služby hotela
Služby hotelu výborný do posledního detailu

Pláž
Nic moc,bez bot ani nahodou

Načítam

web:loading_locality_description

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 26 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 29 °C v noci 16 °C

 • Sobota 32 °C v noci 18 °C

 • Nedeľa 31 °C v noci 18 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December