Růžena Vyhnánková
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Toto byl poznávací zájezd - přímo v centru města nejsou pláže, ani jsme je nehledali, do Istanbulu jsme jeli kvůli památkám - ty jsou nádherné.
Stravav ceně zájezdu jsme měli snídaně - velmi široký výběr - zelenina, sýry, jogurt, müsli, sladké pečivo - káva, čaj, džusy - my jsme byli spokojeni.
Ubytovanievelmi pěkné, stranou rušných ulic a přitom kousek od centra - koupelna asi nově rekonstruovaná, všude čisto, každý den čisté ručníky
velmi vstřícný personál na recepci i v bufetu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)


