Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Grand Washington

Turecko, Istanbul, Istanbul

Viac o ubytovaní

od 334 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Strojový preklad môže opis skresliť a nejedná sa teda už o ponuku v zmysle § 43a zákona č. 40/1964 Zb., Občianskeho zákonníka

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 55 891

Ausstattung:
Das Haus bietet 121 Zimmer auf 10 Etagen, die mit einem Aufzug erreichbar sind. Das freundliche Personal an der Rezeption ist gerne bei allen Fragen behilflich. Zur Einrichtung gehören eine Gepäckaufbewahrung und ein Safe. Per WLAN erhalten die Gäste Zugang zum Internet (ohne Gebühr). Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Rollstuhlgerechte Einrichtungen sind vorhanden. Bei Bedarf stehen den Reisenden Parkplätze zur Verfügung. Zu den weiteren Angeboten zählen ein Transferservice, ein 24-Stunden-Zimmerservice, ein Weckdienst, ein Wäscheservice, ein Friseur und eine Münzwäscherei. Für Konferenzen, Vorträge oder Tagungen kann der Konferenzraum genutzt werden.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine Heizung. Ein Balkon gehört zur Standardeinrichtung der meisten Zimmer. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Eine Tee-/Kaffeemaschine zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Darüber hinaus sind ein Telefon, ein Flachbildschirmfernseher mit Satellitenempfang und WiFi (ohne Gebühr) vorhanden. Zu den Vorzügen der Zimmer gehören Hausschuhe. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, sind ein Haartrockner und Bademäntel vorhanden. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel. Es sind auch rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Bad verfügbar. Die Unterbringung bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Neben Innen- und Außenpools gibt es einen Kinderbadebereich. Erfrischende Getränke an der Poolbar und wohlige Entspannung im Whirlpool bringen alle Wasserratten in die beste Stimmung. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Fitnessstudio und Aerobic sind Teil des Sport- und Freizeitangebots des Hotels. Im Haus werden verschiedene Wellnessangebote wie Spa, Sauna, Dampfbad, Hammam und Massage-Anwendungen offeriert. Kleine Gäste können sich im Miniclub austoben.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Restaurant, einen Speiseraum und eine Bar. Die Unterkunft bietet als buchbare Verpflegungsleistung Halbpension. Täglich werden Frühstück und Abendessen serviert.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden akzeptiert: Visa und MasterCard.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.
Zariadenie:
Dom ponúka 121 izieb na 10 poschodiach, kam sa dá dostať výťahom. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. K vybaveniu patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (bezplatne). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. K dispozícii sú bezbariérové zariadenia. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta. Medzi ďalšie služby patrí transfer, 24-hodinová izbová služba, služba budenia, práčovňa, kaderníctvo a práčovňa na mince. Konferenčnú miestnosť je možné využiť na konferencie, prednášky alebo stretnutia.

Ubytovanie:
V izbách je klimatizácia a kúrenie. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor a minibar. Súčasťou štandardnej výbavy je aj príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. K dispozícii je tiež telefón, satelitná TV s plochou obrazovkou a WiFi (zadarmo). K vybaveniu izieb patria papuče. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou sú k dispozícii sušič vlasov a župany. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. K dispozícii sú aj bezbariérové izby s bezbariérovou kúpeľňou. Ubytovanie ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/zábava:
Okrem vnútorných a vonkajších bazénov sa tu nachádza aj detský plavecký areál. Osviežujúce nápoje v bare pri bazéne a príjemný relax vo vírivke najlepšie naladia všetky vodné krysy. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Posilňovňa a aerobik sú súčasťou hotelových športových a rekreačných ponúk. V dome sú ponúkané rôzne wellness ponuky, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, hammam a masáže. Mladší hostia sa môžu uvoľniť v detskom klube.

Jedlá:
Stravovacie možnosti zahŕňajú reštauráciu, jedáleň a bar. Ubytovacie zariadenie ponúka polpenziu formou rezervovaného stravovania. Raňajky a večere sa podávajú denne.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využívanie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme bližšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,3 / 5
Invia

Skvelé (14 hodnotení)

Ubytovanie 4,1 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,6 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

41. najlepšie hodnotený z 2310 hotelov v Istanbul

Andrea Fodor

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 11.5. - 14.5.2022 Hodnotené: Máj 2022

Zúčastnili jsme se mnoha programů, náš průvodce nám řekl spoustu informací a má skvělé historické znalosti. Vedoucí klubu Q se o nás staral, dostali jsme všechny informace. Bylo to trochu únavné, ale stálo to za to.

Zúčastnili jsme se mnoha programů, náš průvodce nám řekl spoustu informací a má skvělé historické znalosti. Vedoucí klubu Q se o nás staral, dostali jsme všechny informace. Bylo to trochu únavné, ale stálo to za to.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Náš pokoj byl prostorný, ale sprchový kout byl pro ostatní malý. Večeře v baru byla vynikající, byli velmi pohostinní.

Strava
Snídaně nebyla tak pestrá, ale celkově to bylo v pořádku.

Služby hotela
To bylo v pořádku.

Pláž
Bylo to hodně pěšky :) nebo 6 zastávek tramvají.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Květa Prokýšková

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Cesta z Prahy i zpět organizovaná dobře. Po příjezdu do hotelu neudala průvodkyně přesný čas úvodní schůzky,přišli jsme proto o informace ohledně otevírání pokojů kartou atd. Pak už neměla čas, musela do dalšího hotelu. V dalších dnech byl k dispozici v určitou dobu další průvodce.

Závěr: Zlepšit organizaci úvodní schůzky a dát průvodkyni více času na dotazy a ne jen na vybírání peněz na zájezdy.

Cesta z Prahy i zpět organizovaná dobře. Po příjezdu do hotelu neudala průvodkyně přesný čas úvodní schůzky,přišli jsme proto o informace ohledně otevírání pokojů kartou atd. Pak už neměla čas, musela do dalšího hotelu. V dalších dnech byl k dispozici v určitou dobu další průvodce.

Závěr: Zlepšit organizaci úvodní schůzky a dát průvodkyni více času na dotazy a ne jen na vybírání peněz na zájezdy.

Ubytovanie 4,4 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 2,9 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
V pořádku až nato, že byly problémy otevírat dveře kartou.

Strava
V pořádku, příště bychom uvítali polopenzi.

Služby hotela
V pořádku, až na to, že recepční téměř nemluvili anglicky.

Celkový dojem
Hotel dobrý, ale rozkopané ulice kolem kazily dojem.

Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)

Filtrovať recenzie

Andrea Fodor

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 11.5. - 14.5.2022 Hodnotené: Máj 2022

Zúčastnili jsme se mnoha programů, náš průvodce nám řekl spoustu informací a má skvělé historické znalosti. Vedoucí klubu Q se o nás staral, dostali jsme všechny informace. Bylo to trochu únavné, ale stálo to za to.

Zúčastnili jsme se mnoha programů, náš průvodce nám řekl spoustu informací a má skvělé historické znalosti. Vedoucí klubu Q se o nás staral, dostali jsme všechny informace. Bylo to trochu únavné, ale stálo to za to.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Náš pokoj byl prostorný, ale sprchový kout byl pro ostatní malý. Večeře v baru byla vynikající, byli velmi pohostinní.

Strava
Snídaně nebyla tak pestrá, ale celkově to bylo v pořádku.

Služby hotela
To bylo v pořádku.

Pláž
Bylo to hodně pěšky :) nebo 6 zastávek tramvají.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Květa Prokýšková

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Cesta z Prahy i zpět organizovaná dobře. Po příjezdu do hotelu neudala průvodkyně přesný čas úvodní schůzky,přišli jsme proto o informace ohledně otevírání pokojů kartou atd. Pak už neměla čas, musela do dalšího hotelu. V dalších dnech byl k dispozici v určitou dobu další průvodce.

Závěr: Zlepšit organizaci úvodní schůzky a dát průvodkyni více času na dotazy a ne jen na vybírání peněz na zájezdy.

Cesta z Prahy i zpět organizovaná dobře. Po příjezdu do hotelu neudala průvodkyně přesný čas úvodní schůzky,přišli jsme proto o informace ohledně otevírání pokojů kartou atd. Pak už neměla čas, musela do dalšího hotelu. V dalších dnech byl k dispozici v určitou dobu další průvodce.

Závěr: Zlepšit organizaci úvodní schůzky a dát průvodkyni více času na dotazy a ne jen na vybírání peněz na zájezdy.

Ubytovanie 4,4 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 2,9 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
V pořádku až nato, že byly problémy otevírat dveře kartou.

Strava
V pořádku, příště bychom uvítali polopenzi.

Služby hotela
V pořádku, až na to, že recepční téměř nemluvili anglicky.

Celkový dojem
Hotel dobrý, ale rozkopané ulice kolem kazily dojem.

Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)

Dana Jaklová

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Až na drobnosti jsme spokojeni.

Až na drobnosti jsme spokojeni.

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Možná jsme měli smůlu na pokoj /č. 1413/ byl malý pro dvě osoby a byl ve vniřním bloku, takže výhled žádný. Vzhledem k tomu, že jsme tam opravdu jen přespali jsme to nijak neřešili.

Strava
Snídaně na hotelu standartní, obědy na výletech organizované, dobré, večeře v různých restauracích /soukromě/ bez problémů.

Služby hotela
Bez připomínek. Měli jsme na pokoji rozbitou klimatizaci a během půl hodiny nám ji zpravili.

Celkový dojem
Připomínka: Za organizování výletů bych chtěla složit poklonu spolupracující turecké cestovní kanceláři , obzvlášt pánovi, který nás na výletech doprovázel / jeho jméno jsem zapoměla, ale byl to jediný muž, ostatní byly ženy/. Jeho originalita při převodu lidí ze tří autobusů/cca 100 turistů/ městem s tak hustým provozem zasluhuje uznání. I na ostatních výletech byl velice pozorný a vše šlo bez jakéhokoli problému. Pokut to lze, tak mu vyřiďte poklonu a poděkování.

V případě českých zástupců cestovní kanceláře mám dvě připomínky.

1. když se řeklo , že se sejdeme ve 12 hod tak to mělo platit a ne abychom čekali jěště půl hodiny na opozdilce. Čekat max 10 min.

2. Při noční prohlídce Istambulu na náměstí TAXIM bylo málo času na prohlídku a pod bosporským mostem ve čtvrti ORTAKOY zbytečně hodně času.

Celkový dojem ze zájezdu - až na drobnosti jsem spokojená.

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Jaromíra Kindlerová (Šmecková)

Hodnotenie 2,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Hotel v žádném případě neodpovídal čtyřem hvězdičkám, tak dvěma, oprýskaná omítka v pokoji, skříně nedovíraly, v koupelně plíseň ve sprchovém koutě.

Hotel v žádném případě neodpovídal čtyřem hvězdičkám, tak dvěma, oprýskaná omítka v pokoji, skříně nedovíraly, v koupelně plíseň ve sprchovém koutě.

Ubytovanie 1,6 / 5

Strava 3,7 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
viz nahoře, v noci nás vzbudil naftový agregát, měli jsme ho přímo před oknem. Bylo to, jako když startuje traktor, hrozný rámus. Bylo to kolem třetí ráno, běžel 10 minut, pak to přestalo.

Strava
Až na nefungující automat na kávu ušla. Typická lokalitě.

Služby hotela
V pořádku.

Celkový dojem
Nenabízejte tento hotel jako ****, neodpovídá to. Ocenila bych fakultativní výlety po menších skupinkách, ne 3 autobusy najednou. Hrozně to zdržuje a je to otravné, když musíme neustále někde postávat a čekat na ostatní.

Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0450

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 11 °C v noci 7 °C

 • Teplota vody 10 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 16 °C v noci 10 °C

 • Nedeľa 17 °C v noci 13 °C

 • Pondelok 16 °C v noci 10 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December