Dana Jaklová
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Snídaně na hotelu standartní, obědy na výletech organizované, dobré, večeře v různých restauracích /soukromě/ bez problémů.
Možná jsme měli smůlu na pokoj /č. 1413/ byl malý pro dvě osoby a byl ve vniřním bloku, takže výhled žádný. Vzhledem k tomu, že jsme tam opravdu jen přespali jsme to nijak neřešili.
SlužbyBez připomínek. Měli jsme na pokoji rozbitou klimatizaci a během půl hodiny nám ji zpravili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)







