Monika Dubincová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojená ,ráda naštívim hotel . Překrásný výhled na město İstanbul.
Spokojená ,ráda naštívim hotel . Překrásný výhled na město İstanbul.
Pláž jsme nenastivili.
StravaObrovská škála jídla.Velký výběr . Spokojenost.Vše čerstvé.
UbytovanieSpokojená , příjemné prostředí, čisto.
SlužbyPříjemný personál, nemohu nic vytknout. Služby hotelů :nemohu nic vytknout. Sehraný tým .Děkujeme za vše.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)









