Překvapilo mě, že na letišti jsme sice našli ceduli Anex, ovšem očekávala jsem nějakého delegáta, ten nebyl nikde, ani německy mluvící. Vše jsme zvládli, odvoz byl v pořádku.
Plážpláž jsem neměla k dispozici, bydlení v městské části
StravaSnídaně byly dobré, zde se dalo opravdu dobře najíst. Jinak se musí člověk smířit s tím, že strava je v Turecku drahá.
UbytovanieUbytování v hotelu asi tak, že nám nebyl nabídnut kuřácký pokoj, jak bylo v nabídce. V lednici nebyla ani voda, o minibaru tudíž nelze mluvit. V baru v hotelu jsme chtěli víno, měli už jen zbytek v láhvi, který nebyl obsahem žádné míře, ten nám rozdělil do dvou sklenek a napočítal 5euro. Uklizený pokoj nebyl za celou dobu. Ručníky na celý pobyt, byť špinavý, nebyl vyměněný. Toaletní papír nedoplněný, pro ten jsme si chodili do recepce. Mýdlo, šampon jsme dostali jednou malé balení pro dvě osoby. Víno, které jsem měla na pokoji u televize v lahvi, mi uklizečka vypila, nebo vylila?? Netuším. V pokoji nebyla varná konvice, ani hrnky, ani skleničky, a ani kelímky na zubní kartáček.
SlužbySlužby hotelu jsou daleko pod 4 hvězdami.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate