Denisa N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Byli jsem spokojeni a do hotelu pojedeme i další rok. Tento hotel jsem navštívili letos po čtvrté.
Byli jsem spokojeni a do hotelu pojedeme i další rok. Tento hotel jsem navštívili letos po čtvrté.
Moře bylo trochu špinavější než obvykle. Pro dceru jsem požádala o svezení na procházejícím velbloudovi. Pravda, překvapila mě cena, kterou mi průvodce sdělil až potom, 40 euro se mi zdálo za 5minut jízdy trochu moc.
StravaV hotelu okolo 16:00 jezdil zmrzlinový vůz s nanuky. V hotelu paní dělala Gözleme, které letos překládala rukou bez rukavice, což se mi moc nezdálo. Gyros bylo výborné.
UbytovaniePoprvé jsme měli k ubytování . mezonet s výhledem na moře. Moře bylo vidět po vyklonění z okna, tedy vlastně vůbec, ale nevadilo nám to. Mezonet jsem měli poprvé. Pokoj je malý a nemá vlastně žádné úložné místo. Má však dvě koupelny a dvě WC. Toto je super pro čtyřčlennou rodinu super. Můžu porovnat s pokojem s jakuzzi na terase, který jsme měli loni. Terasa byla krásná velká a přímo jsme viděli na moře. Letos jsem pojala dovolenou k odpočinku. V patrně mezonetu není okno, je tam tedy poměrně přítmí. Každé patro má svoji klimatizaci.
SlužbyNěkolikrát jsme při ležení u bazénu nebo v jídelně byli osloveni personálem z managemantu. Požádala jsem o další peřinu. Pán okamžitě zvedl telefon a hned věc vyřídil. Zeptala jsem se, jestli můžeme vidět rodinný pokoj. Paní Emily hned volala na recepci s domluvila nám prohlídku třech pokojů, pro případnou výměnu. Náhodně nás potkala za tři dny a ptala se, jak jsme byli spokojeni. Zvažovali jsme výměnu našeho mezonetu, ale nakonec jsme si ho nechali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



























