Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Náš let odletěl včas, transfer byl pohodlný. Měli jsme příjemný a kvalitní pobyt ve vkusně zrekonstruovaném hotelu.
Náš let odletěl včas, transfer byl pohodlný. Měli jsme příjemný a kvalitní pobyt ve vkusně zrekonstruovaném hotelu.
K vodě vede dlážděná chodníček. K dispozici je několik koupelen na nohy a sprch a na pláži je také pult s ručníky, takže se nemusíte převlékat daleko.
StravaJídlo bylo rozmanité a velmi dobře kořeněné. Pokrmy a dezerty byly krásně zdobené a během večeře bylo k dispozici několik kuchyní s ukázkami. Nebyl však k dispozici žádný speciální pult s občerstvením pro osoby citlivé na lepek a laktózu.
UbytovanieVe skutečnosti jsme dostali pokoj s výhledem na moře v 6. patře, který byl čistý, dostatečně velký a vkusně zařízený.
SlužbyMá vše, co by pětihvězdičkový hotel měl nabídnout.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







