Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Adalya Elite

Turecko, Antalya, Lara

od 583 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 107 872

Popis hotela pre vás pripravujeme.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 25 km
 • Vzdialenosť od letiska 18 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,5/5
Invia

Skvelé (19 hodnotení)

Ubytovanie 4,6/5

Strava 4,2/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,6/5

38. najlepšie hodnotený z 525 hotelov v Antalya

Peter L. August 2017

Dátum pobytu: 5.8. - 12.8.2017

Hodnotenie 5,0/5
Super
Celkové hodnotenie

Super

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Super

Strava
Super

Služby hotela
Na výbornú

Pláž
Fajn

Katarína M. Júl 2017

Dátum pobytu: 1.7. - 8.7.2017

Hodnotenie 5,0/5
Ide o veľký hotelový komplex ideálny pre rodiny s deťmi. Veľa bazénov pre dospelých i deti, tobogány, bazén s morskými vlnami, veľa lehátok pri bazénoch,...
Celkové hodnotenie

Ide o veľký hotelový komplex ideálny pre rodiny s deťmi. Veľa bazénov pre dospelých i deti, tobogány, bazén s morskými vlnami, veľa lehátok pri bazénoch, každý si našiel svoje miesto.

Napriek veľkému počtu ubytovaných hostí v bazénoch nebola vôbec hlava na hlave - v plaveckom bazéne sme boli napr. vždy max. 5.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Luxusné izby, veľká kúpeľna s priestranným sprchovacím kútom, plne vybavená - netreba si naozaj nič so sebou brať.

Strava
Strava výborná, pestrá, milý a ústretový personál. Stále upratujú v reštauráciách, nikde nenájdete popadané kúsky jedla na zemi. Veľmi čisto!

Služby hotela
Nemám výhrady, všetko čo sme chceli a potrebovali bolo zabezpečené, izby upratané, každý deň.Najlepšie sa dohovoríte po rusky, prípadne anglicky.

Pláž
Čistá pláž s hrubším pieskom, veľa lehátok. Veľká výhoda je, že do mora sa dostanete po móle - tam sme si nechali šľapky a vošli sme schodíkmi do mora (voda nie je hlboká v týchto miestach cca 150 cm), takže sme nemali nohy od piesku keď sme sa vracali od mora :-) .More čisté a teplé!!!

Odporúčam pozrieť si videá na youtube - ohľadom hotela, je to tam presne tak, ako uvádzajú videá. Prajem Krásnu dovolenku!

Filtrovať recenzie

Karol K. Jún 2019

Dátum pobytu: 12.6. - 22.6.2019

Hodnotenie 4,9/5
Úžasná dovolenka začala okamžite od odletu z Bratislavy. Cca 2 hodiny letu, cca 10min. transfer na hotel. Čiže takmer bez únavy. Pre rodinu z deťmi absolútne ideálne. Pritom blízkosť letiska nie je absolútne cítiť ani vizuálne ani akusticky. My sme boli so 7 mesačným a sedem ročným dieťaťom. Všetko je v dosahu, takmer akoby v centre nás. Všade po okolí je množstvo obchodov zjednávacích ale aj typu...
Celkové hodnotenie

Úžasná dovolenka začala okamžite od odletu z Bratislavy. Cca 2 hodiny letu, cca 10min. transfer na hotel. Čiže takmer bez únavy. Pre rodinu z deťmi absolútne ideálne. Pritom blízkosť letiska nie je absolútne cítiť ani vizuálne ani akusticky. My sme boli so 7 mesačným a sedem ročným dieťaťom. Všetko je v dosahu, takmer akoby v centre nás. Všade po okolí je množstvo obchodov zjednávacích ale aj typu Aupark kde sú pevné a výborné ceny. Podotýkam aj v hotely sú nejaké obchody z hodinamy, kabelkami a textilom a paradoxne lacné a kvalita na vrchole rebríčka. K Delfináriu je 5 minút autobusom hneď s pred hotela a 20 min. peši.Zážitok z delfinária je príznačný a plávanie s delfínom si užije každý veľmi rád. 32 Eur vstupné na osobu, fotka s delfínom 15 Eur a plávanie 90 Eur. Hotel disponuje fantastickými toboganmi pre všetky vekové kategórie, vlnobitím ale aj bazénom pre kategóriu nad 18+ kde chce každý vychutnať kľud od detí. Program ako púšťanie šarkanov, aerobic, penová párty a pod. je po celý deň. Večer to nekončí ale graduje. Sú vždy zaujímavé vystúpenia, animačné programy, detské aj dospelácke diskotéky. Jediné čo tu chýba je NUDA :-). Najbližšie dva roky budeme s krpcami chodiť len sem a to na 100%. Boli sme so Saturom a ďakujeme mu aj delegátke, takmer za dokonalú dovolenku.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Izby sú krásne, matrace fan, fan, fantastické a televízor neruší designom toto prostredie, lebo je zabudovaný do sústavy zrkadiel po celej jednej stene. Aj tak sme ho nezapli ani jeden krát. Sprchové kúty obrovské dvaja aj traja sa tam vybláznia. Tlak vody na tak veľký hotel neuveriteľne silný a teplota vody absolútne nekolíše.

Jediné dva mínusy a to boli naozaj jediné je to že:

- klíma sa nedala regulovať, takže buď bola za chvíľu neznesiteľná zima alebo po vypnutí naopak teplo.

- izby poskytujú veľmi málo úložného priestoru, hlavne zásuviek a nočných stolíkov na rôzne malé drobnosti (prádlo, nabíjačky, tablety, foťáky, knihy, lieky a pod. To isté platí v kúpeľni, nie je tam ani jedna skrinka ani zásuvka. Takže za jeden deň máte z krásnej izby, či kúpelne, jeden veľký neporiadok a zmätok, bez prehľadu.

Strava
Čo sa týka stravy som motorkár a priemerný turista takže môžem hodnotiť zodpovedne. Strava a všetko určené pre žalúdok bolo až nezdravo premrštené, čo sa týka množstva a rozmanitosti. Ja by som to zakázal alebo nejak zmenil myslenie ľudí. All inclusive je fajn ale mal by mať svoje hranice a pokuty za nedojedený odpad. Pochutí si tu v každom prípade každý, to je jasné, na sladkom aj na slanom - no tie plné stoly ach, ach. Ale to je vraj v celom Turecku známe.

Navyše sa tu najete a napijete snáď na každej križovatke, či zahnutí chodníka a to 24 hodín denne. Všade pred vstupom do bazéna, či na pláž sú chladiace boxy s chladnou minerálkou - stačí si len prísť, otvoriť box ako doma a zobrať si jednu alebo desať do tašky pre pitný režim. Je to tak jednoduché že niektorý (ja som videl nemeckú rodinu) sa minerálkou oplachovali od piesku. Pritom sú tam v blízkosti sprchy. Dal by som im po papuli....

Služby hotela
Služby sú fajn, jazyková bariéra je tu minimálna pretože personál vie často aj tri jazyky a desať slangovo :-). Sú milý alebo aspoň si uvedomujú že musia byť. V každom prípade trvá im naozaj pár sekúnd aby si všimli že ste dopili aby po Vás upratali a splnili vaše želania. Úsmevmi nešetria a na deťoch dupľom. Všade dokonalá čistota je samozrejmosťou. Tringelt resp. sprepitné zoberú s potešením no nevyžadujú ho.

Pláž
Pláž je aspoň pre mňa dokonalá, teda aspoň tu v Antalyi v Lare. Vzdialená je od hotela asi 500 metrov, je súkromná, teda naša. Vzdialenosť nie je na škodu ale naopak je príjemnou prechádzkou po raňjkách, v záhrade a spleti bazénov. e bez nudy a po ceste si vyzdvihnete uterák, naberiete vodu, ulapíte nejaký nanuk, či naberiete najsladšie melóny na svete. Piesok je bonusom celej pláže. Keďže je hrubší ako bežný, nekalí tak vodu a je v pohode vidieť niekedy aj v troch metroch na dno mora. Deti sa v ňom krásne ihrajú, chodiť sa dá všade bosí a hlavne v mori nehrozí žiadny úraz. Odpadá nosenie vodnej obuvi, neviem čo všetci vidia na chorvátsku okrem kryštálovej vody. Vstup do mora je pozvoľný a hĺbka nad 1,5 metra tu začína asi 5 metrov od súše. Samozrejme obžerstvo, chľast a koktaily tu pokračujú. Vodné športy sú tesne vedľa nás. Za lehátkami sa nemusíme naháňať skoro ráno ale stačí prísť aj o 11:00 a vždy nájdete voľné pre štvorčlennú rodinu. Iba prvá rada je vždy vychytená, no vôbec to nevadí pretože si zozadu odtiahnete lehátko kľudne až do mora. Najviac sme ocenili zatienenie lehátiek všade u mora aj bazénov. Pre naše dojča je to ako vymyslené. Nie sú to nejaké dnes už trápne dáždniky ale sústava obrovských plátených striech pod ktorými môžte byť počas celého dňa bez hrozby úpalu a poškodenia detskej pokožky. My sme na nášho krpca skoro ani raz nedali krém z ochranným faktorom - vraj to dojčaťom škodí, neviem. V mori nie je žiadna síce krásna ale háveď. Mušle tu deti však nazbierajú.

Roman Byrtus Október 2017

Dátum pobytu: 19.9. - 29.9.2017

Hodnotenie 4,5/5
Až na příjezd, kdy nám na letišti sdělí, že nebudeme ubytování v hotelu, který jsme si objednali a přístup CK, hodnotím dovolenou kladně. Ubytování jsme byli v hotelu Adalya Elite Lara a jelikož jsme ubytováni v hotelu Titanic Beach již byli mohli jsme hotely srovnat. Ubytování bylo minimálně na stejné úrovni, možná i lepší, hotel je novější, ale to je pohled každého individuálně.
Celkové hodnotenie

Až na příjezd, kdy nám na letišti sdělí, že nebudeme ubytování v hotelu, který jsme si objednali a přístup CK, hodnotím dovolenou kladně.

Ubytování jsme byli v hotelu Adalya Elite Lara a jelikož jsme ubytováni v hotelu Titanic Beach již byli mohli jsme hotely srovnat. Ubytování bylo minimálně na stejné úrovni, možná i lepší, hotel je novější, ale to je pohled každého individuálně.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Pěkně, nové, každý den uklizeno. Sprchové gely v zásobnících, kondicionér v tubičkách. Dodány papuče, holicí a hygienické potřeby.

Strava
Rozmanitá, myslím že si vybere každý. Tematické večeře, měnící se v týdenním cyklu. Obědy bez problému i na pláži nebo u bazénu.

Služby hotela
Hotel zaměřen na rodiny s dětmi, pro děti spousta vyžití. Animátoři nenásilní, pokud se nechcete zapojit nechají Vás odpočívat, animační programy většinou pouze u bazénu. Na pláži pouze beach volejbal. Večer program průměr.

Pláž
Pláž klasická jako na celé Laře. Hrubý písek, rychle se svažující moře do hloubky cca150cm pak již pozvolně. Pěkné molo s barem.

Peter L. August 2017

Dátum pobytu: 5.8. - 12.8.2017

Hodnotenie 5,0/5
Super
Celkové hodnotenie

Super

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Super

Strava
Super

Služby hotela
Na výbornú

Pláž
Fajn

Martin Z. August 2017

Dátum pobytu: 2.7. - 9.7.2017

Hodnotenie 4,5/5
Boli sme velni spokojni.
Celkové hodnotenie

Boli sme velni spokojni.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Izba obrovska, postele king size, vyspali sme sa na 3 posteliach rodicia aj dve deti. Poskytli nam aj detsku postielku a nocnik a dali sa zapozicat aj kociky

Strava
Pestra, rozne druhy masa, zeleniny. Vsetji velmi dobre.

Služby hotela
Nie vsetci na recepcii hovorili anglicky, su skor zamerani na ruskych turistiv ale vzdy sa dalo dohovorit

Pláž
Siroka, cista, dost lehatiek.

Katarína M. Júl 2017

Dátum pobytu: 1.7. - 8.7.2017

Hodnotenie 5,0/5
Ide o veľký hotelový komplex ideálny pre rodiny s deťmi. Veľa bazénov pre dospelých i deti, tobogány, bazén s morskými vlnami, veľa lehátok pri bazénoch, každý si našiel svoje miesto. Napriek veľkému počtu ubytovaných hostí v bazénoch nebola vôbec hlava na hlave - v plaveckom bazéne sme boli napr. vždy max. 5.
Celkové hodnotenie

Ide o veľký hotelový komplex ideálny pre rodiny s deťmi. Veľa bazénov pre dospelých i deti, tobogány, bazén s morskými vlnami, veľa lehátok pri bazénoch, každý si našiel svoje miesto.

Napriek veľkému počtu ubytovaných hostí v bazénoch nebola vôbec hlava na hlave - v plaveckom bazéne sme boli napr. vždy max. 5.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Luxusné izby, veľká kúpeľna s priestranným sprchovacím kútom, plne vybavená - netreba si naozaj nič so sebou brať.

Strava
Strava výborná, pestrá, milý a ústretový personál. Stále upratujú v reštauráciách, nikde nenájdete popadané kúsky jedla na zemi. Veľmi čisto!

Služby hotela
Nemám výhrady, všetko čo sme chceli a potrebovali bolo zabezpečené, izby upratané, každý deň.Najlepšie sa dohovoríte po rusky, prípadne anglicky.

Pláž
Čistá pláž s hrubším pieskom, veľa lehátok. Veľká výhoda je, že do mora sa dostanete po móle - tam sme si nechali šľapky a vošli sme schodíkmi do mora (voda nie je hlboká v týchto miestach cca 150 cm), takže sme nemali nohy od piesku keď sme sa vracali od mora :-) .More čisté a teplé!!!

Odporúčam pozrieť si videá na youtube - ohľadom hotela, je to tam presne tak, ako uvádzajú videá. Prajem Krásnu dovolenku!

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 20 °C v noci 14 °C

 • Teplota vody 21 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 16 °C v noci 13 °C

 • Utorok 17 °C v noci 13 °C

 • Streda 19 °C v noci 14 °C

 • Štvrtok 17 °C v noci 14 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December