od 1 187 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 25 273

Poloha

Elegantný hotelový rezort je situovaný na pokojnom mieste , priamo pri krásnej piesočnatej pláži , blízko malebnej rybárskej dedinky Hua Tanon . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli a jeho okolí alebo v živom Chaweng , ktoré je vzdialené 30 minút jazdy ( obchody , reštaurácie , požičovne automobilov a motocyklov , vodné športy na pláži , turistické atrakcie, bary ) . Transfer z letiska Koh Samui trvá 30 minút .

Vybavenie

Obľúbený , novo zrekonštruovaný plážový rezort disponuje 102 štýlovými vilkami , rozmiestnenými v krásnej palmovej záhrade . Klientom je k dispozícii vzdušná vstupná hala s recepciou , zmenárňou a lobby barom , hlavná reštaurácia , štýlové a la carte reštaurácia , kaviareň , internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( za poplatok ) , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , herňa , knižnica , práčovňa ( za poplatok ) , úschovňa batožiny , požičovňa automobilov a bicyklov , posilňovňa , SPA centrum , vírivka , 3 veľké vonkajšie bazény , detský bazén , snack bar pri bazéne , opaľovacia terasa ( ležadlá a slnečníky zadarmo ) , detské ihrisko , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Štýlovo zariadené ( novo zrekonštruované ) vilky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom , klimatizáciou, satelitnou TV , minibarom , trezorom ( za poplatok ) a terasou ( výhľad na more alebo do záhrady ) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) . Luxusne zariadené Deluxe vily s privátnym bazénom , vírivkou a výhľadom na more sú na vyžiadanie .

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu . Hostia môžu využiť služby hotelovej a la carte reštaurácie ( thajská i medzinárodna kuchyňa ) .

Služby

Štýlový rezort si získava svojich hostí príjemnou živou atmosférou , komfortným ubytovaním , vynikajúcou kuchyňou aj pestrou ponukou poskytovaných služieb . Umožňuje športové aktivity ako napr . Cvičenie vo fitness centre , jazdy na bicykloch , rybárčenie, plávanie , badminton , stolný tenis či šípky . Deti môžu využívať dobre vybavené ihrisko a bazén . Pre relaxáciu je určené luxusné SPA centrum ( masáže , telové ošetrenie , kozmetické ošetrenie , balneoterapia ) a bazénový komplex s opaľovacou terasou .

Služby za poplatek

Internet , masáže , trezory , konzumácia z minibaru , badminton , služby SPA centra , práčovňa , a la carte reštaurácie .

Pláž

Malebná , privátna piesočnatá pláž ( jemný biely piesok ) lemovaná palmami , s pozvoľným vstupom do mora a priezračne čistou vodou sa nachádza priamo pred rezortom . Klientom sú k dispozícii ležadlá a slnečníky ( zdarma ) . Rušnejšie , známa Chaweng Beach s množstvom vodných športov a snack barov je vzdialená 30 minút jazdy .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 27 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

10:00 h

Popis

Ostrov je vďaka obmedzenej hotelovej kapacite jednou z posledných oáz nedotknutej tropickej prírody v juhovýchodnej Ázii. Vnútrozemie je pokryté zalesnenými vrcholkami hôr, pobrežie je lemované jedinečnými plážami s nádhernou tropickou prírodou palmových hájov. Medzi hlavné atrakcie ostrova možno taktiež zaradiť opičí háj, vodopád Hin Lad, sladkovodné jazero a morský národný park Angthong, ktorý je tvorený 40 ostrovčekmi pokrytými romantickým daždivým pralesom. Najobľúbenejším strediskom na ostrove je Chaweng Beach, ideálne miesto na kúpanie a zábavu. Priezračná voda, dlhá pláž s jemným pieskom a možnosť zábavy v záhradných reštauráciách a baroch sľubujú nezabudnuteľné zážitky. Dovolenka na Ko Samui je vhodná najmä pre záujemcov o pokojnú dovolenku v nerušenom prostredí tropického ostrova pod kokosovými palmami. Transfer z letiska trvá cca 30 minút.

Koh Samui je tretím najväčším thajským ostrovom. Povrch ostrova je pomerne hornatý a veľkú časť územia pokrývajú zalesnené kopce a plantáže kaučukovníkov.
Ostrov Koh Samui je turistmi veľmi obľúbený. Tomu napomáha predovšetkým výstavba letiska, ktoré umožňuje pohodlné cestovanie z hlavného mesta Bangkoku. I cez vysokú náštevnosť si ostrov zachoval mnohé zo svojich pôvodných krás.

Turistické ubytovanie je zaisťované v moderných areáloch s bungalovmi. Veľmi vyhľadávaným areálom je napríklad Axolotl Village, ktorého špecializáciou je jóga, sauna, meditácia a vynikajúca vegetariánska kuchyňa.
Na ostrove Koh Samui by ste rozhodne nemali vynechať náštevu národného parku Ang Thong National Park. Jeho príroda si zachovala naprosto dokonalú nedotknutosť a iste vás priamo uchváti. Na koh Samui si môžete taktiež pozrieť niekoľko vodopádov a perlorodkovou farmu.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od letiska 27 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 10:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 33 °C v noci 29 °C

 • Teplota vody 30 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 33 °C v noci 29 °C

 • Štvrtok 33 °C v noci 28 °C

 • Piatok 32 °C v noci 28 °C

 • Sobota 33 °C v noci 29 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December