Hotel Vila Marina

Hodnotenie: 3/5

Taliansko, Veneto (Benátska riviéra), Rosolina Mare

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 36 534

Poloha

Príjemná prázdninová vilka je situovaná neďaleko centra letoviska Rosolina Mare (150 m) len 100 m od krásnej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (obchody, bary, požičovne automobilov, diskotéky, ovocný trh, zastávku miestnej dopravy, turistický vláčik pozdĺž pobrežia, minigolf, menšie aquapark). Rosolina Mare je malebné letovisko v píniovom háji s pokojnou atmosférou a krásnymi 8 km dlhými plážami. Poloha vilky je ideálny na poznávanie zaujímavých miest v okolí (Benátky, Padova).

Vybavenie

Väčšia dvojpodlažná prázdninová vilka postavená v tvare písmena L je obklopená krásnou udržiavanou záhradou. Klientom je k dispozícii posedenie na záhradke a vyhradené parkovisko.

Ubytovanie

Apartmán typu trilo 4 je vybavená sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), satelitný TV, zariadeným kuchynským kútom, spálňou s manželskou posteľou, menšia spálňou s poschodovou posteľou a obývacou miestnosťou. Apartmán typu trilo 5 je vybavená sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), satelitný TV, zariadeným kuchynským kútom, spálňou s manželskou posteľou, menšia spálňou s poschodovou posteľou a 1 lôžkom a obývacou miestnosťou. Apartmán typu trilo 6 je vybavená sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), satelitný TV, zariadeným kuchynským kútom, spálňou s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, menšia 2 lôžkovou spálňou s poschodovou posteľou a lôžkom a obývacou miestnosťou. V rezidenciách je možnosť ubytovania s malým domácim zvieraťom (za poplatok). Záverečné upratovanie je vykonávaný za poplatok.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej z vyhlásených reštaurácií v neďalekom centre letoviska Rosolina Mare.

Služby

Moderná prázdninová vilka si získava svojich hostí polohou neďaleko krásne pláže a centra aj možnosťou vlastného varenia. Klientom je k dispozícii udržiavaná záhradka a parkovacie miesto. Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v neďalekom letovisku Rosolina Mare (obchodíky, reštaurácie, pizzerie, diskotéky, bary, minigolf, nafukovacie šmykľavky, menšie aquapark s tobogánom, detské ihriská, ovocný trh, požičovne bicyklov a automobilov, vodné športy na pláži, prechádzky turistickým vláčikom po letovisku).

Služby za poplatek

Ubytovanie so psom.

Pláž

Krásna, dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza 100 m od vilky . Hosťom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 250 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 8 °C v noci 5 °C

 • Teplota vody 14 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 7 °C v noci 6 °C

 • Pondelok 10 °C v noci 7 °C

 • Utorok 9 °C v noci 7 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December