Hotel Vila Marina

Hodnotenie: 3/5

Taliansko, Veneto (Benátska riviéra), Rosolina Mare

od 125 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 36 534

Poloha

Príjemná prázdninová vilka je situovaná neďaleko centra letoviska Rosolina Mare (150 m) len 100 m od krásnej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (obchody, bary, požičovne automobilov, diskotéky, ovocný trh, zastávku miestnej dopravy, turistický vláčik pozdĺž pobrežia, minigolf, menšie aquapark). Rosolina Mare je malebné letovisko v píniovom háji s pokojnou atmosférou a krásnymi 8 km dlhými plážami. Poloha vilky je ideálny na poznávanie zaujímavých miest v okolí (Benátky, Padova).

Vybavenie

Väčšia dvojpodlažná prázdninová vilka postavená v tvare písmena L je obklopená krásnou udržiavanou záhradou. Klientom je k dispozícii posedenie na záhradke a vyhradené parkovisko.

Ubytovanie

Apartmán typu trilo 4 je vybavená sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), satelitný TV, zariadeným kuchynským kútom, spálňou s manželskou posteľou, menšia spálňou s poschodovou posteľou a obývacou miestnosťou. Apartmán typu trilo 5 je vybavená sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), satelitný TV, zariadeným kuchynským kútom, spálňou s manželskou posteľou, menšia spálňou s poschodovou posteľou a 1 lôžkom a obývacou miestnosťou. Apartmán typu trilo 6 je vybavená sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), satelitný TV, zariadeným kuchynským kútom, spálňou s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, menšia 2 lôžkovou spálňou s poschodovou posteľou a lôžkom a obývacou miestnosťou. V rezidenciách je možnosť ubytovania s malým domácim zvieraťom (za poplatok). Záverečné upratovanie je vykonávaný za poplatok.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej z vyhlásených reštaurácií v neďalekom centre letoviska Rosolina Mare.

Služby

Moderná prázdninová vilka si získava svojich hostí polohou neďaleko krásne pláže a centra aj možnosťou vlastného varenia. Klientom je k dispozícii udržiavaná záhradka a parkovacie miesto. Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v neďalekom letovisku Rosolina Mare (obchodíky, reštaurácie, pizzerie, diskotéky, bary, minigolf, nafukovacie šmykľavky, menšie aquapark s tobogánom, detské ihriská, ovocný trh, požičovne bicyklov a automobilov, vodné športy na pláži, prechádzky turistickým vláčikom po letovisku).

Služby za poplatek

Ubytovanie so psom.

Pláž

Krásna, dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza 100 m od vilky . Hosťom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 250 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 25 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať