Až na počáteční rozčarování z ubytování (které jsme s CK neřešili, bohudík nejsme uplne cimprlich, takže vyřešil zásah jaru, sanitolu a intenzivní větrání), to byla prima dovolená, čtvrt je klidná, ale najde se tu vše, co rodina s dětmi potřebuje, malá pěší zóna a luxusní zmrzlinou, obchody, supermarkety na hlavní silnici do Caorle, malý zábavní park pro děti...nemít smůlu na apartmán, bylo to pro nás bez chyby.
PlážVyužili jsme verejnou, která je ssa 5 min od hotelu. Čistá, každé ráno upravený pruh u moře, bez odpadků. More typické pro sever Itálie, jemný písek, takže někdy zkalené, ale jinak čisté, až na trochu trávy v některých místech. Mělko, všude tisíce mušliček, ráj pro děti.
StravaVlastní
UbytovanieUbytování přes agenturu proběhlo v pohodě. Rozčarování přišlo při vstupu do apartmánu, starší vybaveni by nevadilo, horší byl intenzivní pach zatuchliny a vrstva prachu v rozích, zbytky odpadků yvpadane ve skříňce pod dřezem, o potřebě premýt před použitím všechno nádobí (na priborech asi ještě loňské brambory) ani nemluvim. Vzhledem k tomu, že při neproevdeni úklidu, požadují, tuším, 50 €, to vse opravdu překvapilo. Další zádrhel nastal při vaření večeře - nejde plyn, pod dřezem kohout zapnutý, hadice vede kamsi do zdi. Volali jsme tedy delegatce, ta svtricne přislíbila, je zavolá do agentury, ať počkáme, nemohou pošlou. Po více než hodině jsme slečně volali znovu, zda máme čekat, chceme jít ven, "Aha, já to budu určovat raději, běžte, oni mají klíče". Po návratu plyn samozřejmě nefungoval, nedalo mi to kouknout na internetu na diskuze k tomuto ubytování a náhodou jsme se tedy dočetli, že na balkoně za bedněním je schovaná bomba, ano byla vypnutá. Že nikdo nepřišel asi netřeba dodávat. Jinak už dovolená probíhala v klidu, apartmánový dům je klidný, příslibu zahrádek v případě přízemního apartmánu bych nevěřila, tyto apartmány jsou evidentně v soukromém dlouhodobem pronájmu italských a rakouských rodin). Usměvavý pan správce neustále pecoval o čistotu vnějších a vstupních prostor a vzorně se staral o čistotu a kvalitu vody v bazénu, za ten dáváme 10 bodů, jeho přítomnost jsme díky detem ocenili, stejně jako možnost se při cestě do more sprchovat ještě venku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate