Petr Kachlík
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše dobré až na ubytování. Prodejce neinformuje dostatečně o skutečné nabídce pokojů a klient je poté zklamán vzhledem k vysoké ceně tohoto ubytování a tím pádem i vysokého očekávání.
Vše dobré až na ubytování. Prodejce neinformuje dostatečně o skutečné nabídce pokojů a klient je poté zklamán vzhledem k vysoké ceně tohoto ubytování a tím pádem i vysokého očekávání.
Hotelová pláž je dobrá a čistá. Lehátek je dostatek a jsou v ceně. Okolní prostředí zálivu je rovněž dobré. Taormína je však přelidněná a to se odráží i v počtu lidí na sousedních plážích a množství člunů v zálivu, které pak omezují prostor ke koupání.
StravaV hotelu jsme měli pouze snídaně, které byly výborné. Jinak jsme se stravovali v restauracích v Taormíně, kterých je velké množství.
UbytovanieMěli jsme pokoj, který neměl výhled na moře, neboť CK tvrdila, že to není schopna zařídit. V hotelu jsme se dozvěděli, že CK prodává pouze pokoje bez výhledu a turisté jsou pak zklamaní. Výměna pokoje s doplatkem nebyla možná, protože hotel byl plný. Pokoj bez výhledu na moře měl malé okno (samozřejmě bez balkonu či terasy) s výhledem do zdi, takže se muselo stále svítit. Toto okno šlo otevřít pouze na štěrbinu 10 cm. K dispozici byl psací stůl, konferenční stolek, televize, minibar, manželské lůžko a dvě lampičky na nočních stolcích. V pokoji byla pouze jedna židle. Druhou jsem si vyžádal.
Koupelna s WC byla dobrá.
5* ubytování jsem si představoval výrazně lépe.
Samozřejmě na stránkách Invie jsou uvedeny všechny luxusní prostory hotelu (ne všechny veřejné prostory hotelu byly tak, jak jsou uvedeny na fotkách) a pokoje s výhledem a terasou. Pokoj s výhledem do zdi, který Invia prodává, je na poslední fotografii série hotelu, avšak pokoj není vidět celý. Tento přístup je neseriozní.
Foto okna přikládám.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)













