ANNA P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Ubytování můžeme jen doporučit. Už při příjezdu byl majitel velmi ochotný a komunikace přes WhatsApp fungovala bez problémů. Neměl problém nás ubytovat dříve kvůli zavazadlům, což jsme opravdu ocenili. Po příjezdu nám vše ukázal, vysvětlil a předal krásně uklizený a čistý pokoj.
Během celého pobytu se každý den zajímal, jestli je vše v pořádku a zda nám něco nechybí. Kdykoliv jsme něco potřebovali, ochotně nám pomohl, půjčil nebo zařídil. Přístup majitele byl opravdu milý a vstřícný.
Velkým plusem je také lokalita – ubytování je kousek od centra i od nádraží, takže všude bylo blízko.
Celkově jsme byli velmi spokojení a určitě bychom se zde při další návštěvě ubytovali znovu.
Ubytování můžeme jen doporučit. Už při příjezdu byl majitel velmi ochotný a komunikace přes WhatsApp fungovala bez problémů. Neměl problém nás ubytovat dříve kvůli zavazadlům, což jsme opravdu ocenili. Po příjezdu nám vše ukázal, vysvětlil a předal krásně uklizený a čistý pokoj.
Během celého pobytu se každý den zajímal, jestli je vše v pořádku a zda nám něco nechybí. Kdykoliv jsme něco potřebovali, ochotně nám pomohl, půjčil nebo zařídil. Přístup majitele byl opravdu milý a vstřícný.
Velkým plusem je také lokalita – ubytování je kousek od centra i od nádraží, takže všude bylo blízko.
Celkově jsme byli velmi spokojení a určitě bychom se zde při další návštěvě ubytovali znovu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
