Dávid T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2026
Největším zklamáním bylo rozhodně ubytování. Kvalita a kvantita snídaně byly daleko za očekáváním: jídlo bylo prakticky nepoživatelné a výběr byl extrémně omezený. Kvůli tomu jsme byli nuceni snídat v sousedním hotelu, který vlastní stejný provozovatel. Tam jsme dostali snídani odpovídající kvality a kvantity, ale museli jsme za ni zaplatit příplatek.
Největším zklamáním bylo rozhodně ubytování. Kvalita a kvantita snídaně byly daleko za očekáváním: jídlo bylo prakticky nepoživatelné a výběr byl extrémně omezený. Kvůli tomu jsme byli nuceni snídat v sousedním hotelu, který vlastní stejný provozovatel. Tam jsme dostali snídani odpovídající kvality a kvantity, ale museli jsme za ni zaplatit příplatek.
Pláž je snadno dostupná. Pláž je poměrně drsná a štěrková, na některých místech je nepořádek a nepořádek. Vzhledem k tomu, že jsme tam byli mimo sezónu a kvůli lednovým bouřím, to ale nebylo nutně překvapivé.
StravaMěli jsme vážné stížnosti na snídani. Kvalita a výběr snídaně v našem ubytování byly extrémně špatné: k dispozici byla studená, několik dní stará vařená vejce, pouze jeden druh uzenin a jeden druh pečiva. I když byly k dispozici cereálie, zelenina se nenabízela vůbec. Jídlo bylo prakticky nepoživatelné a množství nebylo dostatečné. Kvůli tomu všemu jsme byli nuceni snídat v sousedním ubytování patřícím stejnému provozovateli, za což jsme museli zaplatit samostatný poplatek 15 eur/osoba/snídaně. V našem ubytování jsme si tedy zaplatili za službu, která v praxi nebyla k dispozici, a u stejného poskytovatele služeb jsme pak mohli za příplatek dostat pouze slušnou snídani. I když tuto situaci nepovažujeme za přijatelnou, neočekáváme nutně kompenzaci.
UbytovanieUbytování bylo v uklizeném stavu, jak je vidět na obrázcích. Dostali jsme však dvoulůžkový pokoj a ubytování blíže k dálnici, což bylo znatelně hlučnější. I když to způsobovalo určité nepříjemnosti, celkově to bylo snesitelné.
SlužbyPersonál provozního hotelu – kde nás přivítali po příjezdu a kde jsme nakonec nasnídali – byl obzvláště milý a ochotný. Okolí hotelu působilo uspořádaným, sofistikovaným a estetickým dojmem. Naproti tomu ten vedlejší, kde jsme také bydleli, působil zanedbaným dojmem. Zahrada byla částečně neuklizená a ubytování nemělo samostatný, jasně označený vchod, což celkový dojem ještě zhoršovalo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







