Marcela M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Překrásné místo na strávení dovolené, snad se sem někdy vrátíme :-)
Překrásné místo na strávení dovolené, snad se sem někdy vrátíme :-)
Krásná, čistá, koncem září celkem hodně vln, což jsme očekávali, pozvolný vstup do vody, krásné šnorchlování, nebylo přelidněno, voda také průzračná.
StravaStrava široký výběr jídel, vadilo nám jen omezení v programu hard all inclusive, kde byly v ceně káva, čaj a 3 druhy bohužel přeslazených sycených slazených nápojů(7up, pepsi a ...ty tři tečky znamenají oranžínu :-) ), kdybychom chtěli džus zaplatili bychom. V nabídce měli long drinky zdarma, ale v baru jsme zjistili, že je zde háček mají tam placené long drinky a pokud se nezeptáte, které máte v ceně, tak si zaplatíte, protože ty v rámci hard all inclusive mají na papíře zvlášť. Jinak personál byl velice milý.
UbytovanieSkromnější, ale velice čisté , krásné prostředí.
SlužbyNeshledali jsme žádný problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)









