Milan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Dojem jen ten nejlepší.
Dojem jen ten nejlepší.
Pláž užší,ale dostačující,vždy uklizená,k dispozici u hotelu slunečníky a lehátka zdarma.
StravaStrava každý den pestrá a dobrá.Kdykoliv jídlo došlo,okamžítě bylo doplněno.K obedu a večeři vždy bílé víno,mořské plody téměř denně.
UbytovaniePokoj malý,ale útulny s výhledem na moře.Každy den probíhal úklid i výměna ručníku a ložního prádla.
SlužbySlužby hotelu byli bez výhrad,cokoliv jsme potřebovali,bylo zařízeno.Služba na repepci byla nonstop.Vstřícnost a ochota byla samozřejmostí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
















