Prožila jsem klidnou a pohodovou dovolenou,počasí bylo nádherné.
PlážPláž od hotelu byla pár minut,vždy čistá.Lidí bylo málo a voda super čistá a teplá.Na druhou pláž mají odvoz hezkým vláčkem s milým řidičem,cesta netrvá dlouho.Na pláži je síť na volejbal,lidí o něco více,ale pláž je o něco větší,voda opět nádherně čistá.
StravaByli jsme moc spokojeni s velkým výběrem jídla a pití,ovoce a zeleniny,nechyběly mořské plody a ryby.Večer dokonce byla teplá polévka.Výběr byl opravdu bohatý a vše skvěle chutnalo.Okusila jsem zákusky a famózní,jen se rozplývaly na jazyku.
UbytovanieHotel je kousek od moře a místní pláže.Pokoj také byl udržován v čistotě,ručníky vyměněné,odpadky vynesené.Pokoj sice neměl balkón,kde by se daly sušit osušky a plavky,ale na recepci nám vyšli vstříc a půjčili nám sušák,který jsme dali na společný balkón.Hotel je v klidném prostředí a okolí hotelu je udržované pěkné.
SlužbyCo se týkalo recepčních,byli vždy ochotní a vstřícní.Personál v jídelně skvěle pracoval,všimla jsem si,že pomáhali i dětem s nabráním jídla na talíř.Barmani všichni byli skvělí.Děkujeme všem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate