Milan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 700 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 11 hodnotení)
Milan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Iva Moravcová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená báječná ve všech bodech
Dovolená báječná ve všech bodech
přístup do moře byl velmi dobrý ,čistota moře byla výborná a celkový vzhled pláže čistá a udržovaná
Stravajídlo bylo fantastické ,vyvážené chutě, dobře stravitelné
Ubytovaniebylo krásné ,čisté útulné
Službyslužby byly báječné , veliká snaha se dorozumět a vyhovět jak jen nejlépe to šlo
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Filtrovať recenzie
Světlana Hanková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikdy v zivote do tohto hotela
Nikdy v zivote do tohto hotela
Plaz bola super to bolo jedine plus. Negativne hodnotenia tohto hotelu sa ukazali ako pravdive. Celkovo uz nikdy do tohto hotela
StravaStrava bola katastrofa.Setrenie jedlom so strany hotela. Ked nieco doslo uz sa to nedoplnalo a vam nezostalo nic ine len jest stale to iste dookola. Vecera to iste porcie tak male ze niektori ludia po veceri hned sa isli dorazit vedla do Kebabu. Proste za toe peniaze som cakala ovela viac. Na jedlo sa strasne dlho cakalo, bolo studene.
UbytovanieUbytovanie co sa tyka cistoty bola super.
SlužbyPersonal strasne nevsimavy. Neviete sa dohovorit anglictinou, v dnesnej dobe?ak neviete po taliansky tak mate smolu.este aj jedalnicek len v taliancine. Hanba a vsade v meste nebol s anglictinou problem. Personal si vsimal len domacich.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Milan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Pavel P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Elena H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Denisa Kubíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ten, kdo se rozmýšlí nad tím, zda zvolit HOTEL VENUS, NEVOLTE!!!! Prosím vás nekažte si dovolenou.
Nikdo neumí anglicky a ani německy. Jen italsky (italštinu ani skoro nepoužívají) Zato ruština je jejich rodným jazykem a nijak jinak vlastně ani nemluví. Automaticky mluví rusky na hosty aniž by aspoň použili tu italštinu, na kterou se člověk aspoň trochu připraví. Rusky mluví hned jak tam dorazíte a myslí si,že jim rozumíte. (Umí tu jedna uklízečka malinko anglicky (to je vaše jediná spása).)
Ten, kdo se rozmýšlí nad tím, zda zvolit HOTEL VENUS, NEVOLTE!!!! Prosím vás nekažte si dovolenou.
Nikdo neumí anglicky a ani německy. Jen italsky (italštinu ani skoro nepoužívají) Zato ruština je jejich rodným jazykem a nijak jinak vlastně ani nemluví. Automaticky mluví rusky na hosty aniž by aspoň použili tu italštinu, na kterou se člověk aspoň trochu připraví. Rusky mluví hned jak tam dorazíte a myslí si,že jim rozumíte. (Umí tu jedna uklízečka malinko anglicky (to je vaše jediná spása).)
Pláž byla hezká. Tento hotel je u pláže číslo 130. Veřejná pláž byla u pláže číslo 139-140 a pak od pláže 150.
My jsme zjistili že na pláži číslo 134 je také možné ležet hned u moře. Nikdo to tam neřešil. Doporučuji. I restaurace, která je hned u ní, byla fajn s velice příjemnou obsluhou a dobrým pitím a jídlem.
Pokud budete chtít slunečníky s lehátky na týden, připravte si 80€, ale dá se to usmlouvat na 60€/týden (samozřejmě ne všude).
Dávejte si pozor na lidi, kteří tam chodí se zbožím a chtějí vám ho prodat. Pokud to není autorizovaný prodejce (tedy prodejce s licencí/povolením), můžete dostat pokutu 200€. Neberte ani od nich žádné dárky, protože oni potom po vás chtějí peníze například na svou rodinu apod. Jednoduše se s nimi vůbec nebavte. Pláže se vám ale jinak budou jistě líbit.
Naprostá NESPOKOJENOST!!! Bože, jestli čekáte dobrou italskou kuchyni, NEBERTE si polopenzi a už vůbec ne plnou penzi. Budete stejně tak nešťastní jako my všichni co tam jedli.
Jestli to ale přece jen risknete, nedávejte si mořské plody a ryby. Zapáchá to. Je hned na první pohled/"čmuch" jasné že to není nic čerstvého! A ještě tam toho je hooodně po málu.
Nekažte si tim chuť a jděte raději někam do restaurace. Hned vedle je kebab a pizza. Tam rozhodně s ničím nešetří.
Nevím, kdo tam přesně vaří, ale podle mého zjištění, to ital rozhodně neni. Všichni zamšstnanci (kromě nějakých uklízeček ) jsou rusky mluvící lidé.
Jídlo je celkově KATASTROFA!!!! Přirovnala bych to k Eurestu někde ve fabrice (I ten Eurest ale dokáže líp uvařit).
Snídaně se dají vydržet. vždy tam byl chléb, šunka, máslo a sýr. Zároveň i sladké buchty. Ten kdo ví, jak chutná croissant, NEDÁVEJTE si ho. Je to nějaký kupovaný produkt, který má asi jen toto pečivo připomínat. S dobrou kávou také nepočítejte, dejte si ji někde venku.
K večeři se dostává lahev vody a malé karafky vína (bílé i červené). Ne vždy vám ho dají na stůl. musíte se neustále připomínat. Ale dočkáte se ho.
Jídlo, absolutně neodpovídá 3 hvězdám. Skutečně si dejte maximálně snídani. Víc ne.
Vybavení pokoje neodpovídá 3 hvězdám. Spíše horší 2 hvězdy a občas se budete i o tom rozhodovat, zda to není ještě méně hvězd. Ubytování velice jednoduše zařízené. Koupelný jsou řešené tak, že pod okénkem je bidet s toaletou hned na to navazuje sprchová baterie a vedle ní je hned umyvadlo....takže když se sprchujete tak si u toho můžete sednout na záchod nebo čistit zuby, protože tam žádnou zástěnu nenajdete a je to skutečně malinká koupelnička. Pozor občas netekla teplá voda. Především plechové dveře, které u té koupelny jsou, dost dřou o zem. Takže rachtaj tak, že všichni vědí, že právě vycházíte či vcházíte do koupelny. Stěny jsou papírové, takže slyšíte vše co si vedle vás sousedi povídají. O vstupních dveřích ani nemluvim.
Dávejte si velký pozor na to, abyste nedostali pokoj číslo 10 !!!! Napište si někam do smlouvy aby tento pokoj vám nedávali. Tohle je pokoj 3x3m s oknem vysoko, jako byste byli ve sklepení. Z něj vidíte jen do nějakého zákoutí ve vnitrobloku, kde uklízečky věší prádlo a koukají vám rovnou do postele, ale vy jim vidíte pod sukně, protože ta podlaha v tom vnitrobloku začíná v úrovni toho okénka.
Nepočítejte s tím, že dostanete ke klimatizaci ovladač.... ohradí se vám s tím, že ovladač nemají. Někteří si pořádně dupli a nakonec ovladač dostali. Jinak musíte najít nějakou tyč, abyste ji vypli nebo zapli.
Nepočítejte také se skleničkama na pokoji a ani u snídaně. Vládnou tu jednorázové plastové kelímky.
Jinak jsou ale pokoje čisté.
Parkování mi Invia potvrzovala, že bude zdarma. NEBYLO! Stálo 8€/den. Na jejich nástěnce u recepce měli napsáno 5€/ den. Když jsem se jich snažila zeptat proč to tak je, jejich odpověď byla strohá. Domluvili jsme se, že to dáme v hlavní sezoně na 8€. Tečka.
Naprostá nespokojenost s tímto hotelem. Velké zklamání. Zkazilo nám to dovolenou.
Prosím vás jeďte někam do kempu. Tam to máte lepší než v tomto hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...