Hotel Venus

Hodnotenie: 3/5

Taliansko, Rimini

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

od 700 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Poloha

Hotel Venus je situovaný cca 50m od pláže, na ulici s riedkou premávkou - ideálny pre relaxačnú dovolenou. Medzinárodné letisko Federico Fellini je od hotela Venus 1km.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí výťah, wi-fi na recepcii k dispozícii, parkovisko (podľa dostupnosti, je nestrážené a nedá sa vopred rezervovať), veľká terasa s ležadlami, stoličkami a stolmi, bar a klimatizovaná jedáleň s výbornou kuchyňou.

Ubytovanie

K dispozícii sú 2-lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek. Sú vybavené kúpeľňou, fénom, telefónom, SAT/TV, klimatizáciou, trezorom a balkónom. Malá chladnička na izbe nie je k dispozícii.

Strava

Raňajky, polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetu, večere - výber z menu o 3 chodoch, zeleninový bufet. K večeri 0,5l vody a 0,25l vína na osobu.

Služby

Hotel požičiava bicykle a oblasť je obľúbenou destináciou milovníkov golfu a cyklistiky. Hotel Venus leží 600m od zábavného parku Fiabilandia a 3,8km od štadióna v Rimini.

Pláž

Piesočnatá pláž je vzdialená cca 50m od hotela. Plážový servis nie je zahrnutý v cene. Voľná pláž i Bagni 109 - 110 je od hotela cca 800m.

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 6 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Golf Golf áno
  • Bar Bar áno
  • Domáce zvieratá povolené Domáce zvieratá povolené áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 11 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Milan B.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Iva Moravcová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená báječná ve všech bodech

Dovolená báječná ve všech bodech

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

přístup do moře byl velmi dobrý ,čistota moře byla výborná a celkový vzhled pláže čistá a udržovaná

Strava

jídlo bylo fantastické ,vyvážené chutě, dobře stravitelné

Ubytovanie

bylo krásné ,čisté útulné

Služby

služby byly báječné , veliká snaha se dorozumět a vyhovět jak jen nejlépe to šlo

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)

Filtrovať recenzie

Světlana Hanková

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Nikdy v zivote do tohto hotela

Nikdy v zivote do tohto hotela

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Plaz bola super to bolo jedine plus. Negativne hodnotenia tohto hotelu sa ukazali ako pravdive. Celkovo uz nikdy do tohto hotela

Strava

Strava bola katastrofa.Setrenie jedlom so strany hotela. Ked nieco doslo uz sa to nedoplnalo a vam nezostalo nic ine len jest stale to iste dookola. Vecera to iste porcie tak male ze niektori ludia po veceri hned sa isli dorazit vedla do Kebabu. Proste za toe peniaze som cakala ovela viac. Na jedlo sa strasne dlho cakalo, bolo studene.

Ubytovanie

Ubytovanie co sa tyka cistoty bola super.

Služby

Personal strasne nevsimavy. Neviete sa dohovorit anglictinou, v dnesnej dobe?ak neviete po taliansky tak mate smolu.este aj jedalnicek len v taliancine. Hanba a vsade v meste nebol s anglictinou problem. Personal si vsimal len domacich.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Milan B.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Pavel P.

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Elena H.

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Denisa Kubíková

Hodnotenie 1,2 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Ten, kdo se rozmýšlí nad tím, zda zvolit HOTEL VENUS, NEVOLTE!!!! Prosím vás nekažte si dovolenou.

Nikdo neumí anglicky a ani německy. Jen italsky (italštinu ani skoro nepoužívají) Zato ruština je jejich rodným jazykem a nijak jinak vlastně ani nemluví. Automaticky mluví rusky na hosty aniž by aspoň použili tu italštinu, na kterou se člověk aspoň trochu připraví. Rusky mluví hned jak tam dorazíte a myslí si,že jim rozumíte. (Umí tu jedna uklízečka malinko anglicky (to je vaše jediná spása).)

Ten, kdo se rozmýšlí nad tím, zda zvolit HOTEL VENUS, NEVOLTE!!!! Prosím vás nekažte si dovolenou.

Nikdo neumí anglicky a ani německy. Jen italsky (italštinu ani skoro nepoužívají) Zato ruština je jejich rodným jazykem a nijak jinak vlastně ani nemluví. Automaticky mluví rusky na hosty aniž by aspoň použili tu italštinu, na kterou se člověk aspoň trochu připraví. Rusky mluví hned jak tam dorazíte a myslí si,že jim rozumíte. (Umí tu jedna uklízečka malinko anglicky (to je vaše jediná spása).)

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla hezká. Tento hotel je u pláže číslo 130. Veřejná pláž byla u pláže číslo 139-140 a pak od pláže 150.
My jsme zjistili že na pláži číslo 134 je také možné ležet hned u moře. Nikdo to tam neřešil. Doporučuji. I restaurace, která je hned u ní, byla fajn s velice příjemnou obsluhou a dobrým pitím a jídlem.
Pokud budete chtít slunečníky s lehátky na týden, připravte si 80€, ale dá se to usmlouvat na 60€/týden (samozřejmě ne všude).
Dávejte si pozor na lidi, kteří tam chodí se zbožím a chtějí vám ho prodat. Pokud to není autorizovaný prodejce (tedy prodejce s licencí/povolením), můžete dostat pokutu 200€. Neberte ani od nich žádné dárky, protože oni potom po vás chtějí peníze například na svou rodinu apod. Jednoduše se s nimi vůbec nebavte. Pláže se vám ale jinak budou jistě líbit.

Strava

Naprostá NESPOKOJENOST!!! Bože, jestli čekáte dobrou italskou kuchyni, NEBERTE si polopenzi a už vůbec ne plnou penzi. Budete stejně tak nešťastní jako my všichni co tam jedli.
Jestli to ale přece jen risknete, nedávejte si mořské plody a ryby. Zapáchá to. Je hned na první pohled/"čmuch" jasné že to není nic čerstvého! A ještě tam toho je hooodně po málu.
Nekažte si tim chuť a jděte raději někam do restaurace. Hned vedle je kebab a pizza. Tam rozhodně s ničím nešetří.
Nevím, kdo tam přesně vaří, ale podle mého zjištění, to ital rozhodně neni. Všichni zamšstnanci (kromě nějakých uklízeček ) jsou rusky mluvící lidé.
Jídlo je celkově KATASTROFA!!!! Přirovnala bych to k Eurestu někde ve fabrice (I ten Eurest ale dokáže líp uvařit).
Snídaně se dají vydržet. vždy tam byl chléb, šunka, máslo a sýr. Zároveň i sladké buchty. Ten kdo ví, jak chutná croissant, NEDÁVEJTE si ho. Je to nějaký kupovaný produkt, který má asi jen toto pečivo připomínat. S dobrou kávou také nepočítejte, dejte si ji někde venku.
K večeři se dostává lahev vody a malé karafky vína (bílé i červené). Ne vždy vám ho dají na stůl. musíte se neustále připomínat. Ale dočkáte se ho.
Jídlo, absolutně neodpovídá 3 hvězdám. Skutečně si dejte maximálně snídani. Víc ne.

Ubytovanie

Vybavení pokoje neodpovídá 3 hvězdám. Spíše horší 2 hvězdy a občas se budete i o tom rozhodovat, zda to není ještě méně hvězd. Ubytování velice jednoduše zařízené. Koupelný jsou řešené tak, že pod okénkem je bidet s toaletou hned na to navazuje sprchová baterie a vedle ní je hned umyvadlo....takže když se sprchujete tak si u toho můžete sednout na záchod nebo čistit zuby, protože tam žádnou zástěnu nenajdete a je to skutečně malinká koupelnička. Pozor občas netekla teplá voda. Především plechové dveře, které u té koupelny jsou, dost dřou o zem. Takže rachtaj tak, že všichni vědí, že právě vycházíte či vcházíte do koupelny. Stěny jsou papírové, takže slyšíte vše co si vedle vás sousedi povídají. O vstupních dveřích ani nemluvim.
Dávejte si velký pozor na to, abyste nedostali pokoj číslo 10 !!!! Napište si někam do smlouvy aby tento pokoj vám nedávali. Tohle je pokoj 3x3m s oknem vysoko, jako byste byli ve sklepení. Z něj vidíte jen do nějakého zákoutí ve vnitrobloku, kde uklízečky věší prádlo a koukají vám rovnou do postele, ale vy jim vidíte pod sukně, protože ta podlaha v tom vnitrobloku začíná v úrovni toho okénka.
Nepočítejte s tím, že dostanete ke klimatizaci ovladač.... ohradí se vám s tím, že ovladač nemají. Někteří si pořádně dupli a nakonec ovladač dostali. Jinak musíte najít nějakou tyč, abyste ji vypli nebo zapli.
Nepočítejte také se skleničkama na pokoji a ani u snídaně. Vládnou tu jednorázové plastové kelímky.
Jinak jsou ale pokoje čisté.

Služby

Parkování mi Invia potvrzovala, že bude zdarma. NEBYLO! Stálo 8€/den. Na jejich nástěnce u recepce měli napsáno 5€/ den. Když jsem se jich snažila zeptat proč to tak je, jejich odpověď byla strohá. Domluvili jsme se, že to dáme v hlavní sezoně na 8€. Tečka.

Naprostá nespokojenost s tímto hotelem. Velké zklamání. Zkazilo nám to dovolenou.

Prosím vás jeďte někam do kempu. Tam to máte lepší než v tomto hotelu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať