Fantasy Hodnotenie: 3/5
od 265 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Radovan R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Miroslava N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vcelku pozitivní, kromě čistoty vody a bohužel i počasí - velmi často pršelo, ačkoliv byl červenec.
Vcelku pozitivní, kromě čistoty vody a bohužel i počasí - velmi často pršelo, ačkoliv byl červenec.
Pláž se nachází blízko hotelu, je čistá, udržovaná, ale plná nejrůznějších prodejců. Největší problém vidím v čistotě vody - u pláže většinou špinavá, bohužel se v ní nacházela i dámská vložka a nějaký výkal. Dále od pláže již čistší. Jako negativum jsme ocenili fakt, že jsme měli v ceně lehátka, ale dostali jsme pouze křesílka, umístění bylo velmi daleko od pláže - v posledních řadách. Na druhou stranu je možnost zúčastnit se na pláži různých cvičení - zumby, aerobiku, příp. věnovat se vodním sportům - šlapadla, lodičky.
StravaStrava - obědy a večeře - výtečná, až příliš mnoho jídla, pravidlem je zeleninový bufet, předkrm, hlavní jídlo a dezert nebo ovoce. Bohužel nápoje nejsou v ceně, což se nám, Čechům, celkem prodraží. Láhev vína stojí 8 Eur. Snídaně jsou o něco chudší, menší výběr možností. Hotel má pro přípravu kávy a kapučína přístroj, ale tyto nápoje nejsou příliš chutné - jedná se o rozpustnou kávu ne moc dobré chuti a přeslazené suché mléko. Obsluha je však vždy velmi milá a ochotná, ačkoliv pracují každý den ve velkém stresu.
UbytovanieZrekonstruované koupelny, novější nábytek na pokojích. Úklid v pořádku, probíhá každý den. Nevýhodou je umístění pokojů do ulice - velmi hlučné, zejména pokud se v hotelu či okolních hotelích koná nějaká akce, což je téměř každý den, trvá do 24.00h. Poté můžete v klidu usnout. Je možné zavřít okna, velmi těsnící, avšak nám na pokoji nefungovala klimatizace.
SlužbyÚroveň hotelu odpovídá 3 hvězdičkám, pravděpodobně starší, ale zrekonstruovaný. Bohužel chybí dětský koutek. Personál velmi milý a ochotný. Jako pozitivum hodnotím organizaci jedné večerní slavnosti, která se koná pro všechny hosty (nejen hotelu) přímo na ulici za hudebního doprovodu a tanců orientálních tanečnic.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Filtrovať recenzie
Radovan R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Miroslava N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vcelku pozitivní, kromě čistoty vody a bohužel i počasí - velmi často pršelo, ačkoliv byl červenec.
Vcelku pozitivní, kromě čistoty vody a bohužel i počasí - velmi často pršelo, ačkoliv byl červenec.
Pláž se nachází blízko hotelu, je čistá, udržovaná, ale plná nejrůznějších prodejců. Největší problém vidím v čistotě vody - u pláže většinou špinavá, bohužel se v ní nacházela i dámská vložka a nějaký výkal. Dále od pláže již čistší. Jako negativum jsme ocenili fakt, že jsme měli v ceně lehátka, ale dostali jsme pouze křesílka, umístění bylo velmi daleko od pláže - v posledních řadách. Na druhou stranu je možnost zúčastnit se na pláži různých cvičení - zumby, aerobiku, příp. věnovat se vodním sportům - šlapadla, lodičky.
StravaStrava - obědy a večeře - výtečná, až příliš mnoho jídla, pravidlem je zeleninový bufet, předkrm, hlavní jídlo a dezert nebo ovoce. Bohužel nápoje nejsou v ceně, což se nám, Čechům, celkem prodraží. Láhev vína stojí 8 Eur. Snídaně jsou o něco chudší, menší výběr možností. Hotel má pro přípravu kávy a kapučína přístroj, ale tyto nápoje nejsou příliš chutné - jedná se o rozpustnou kávu ne moc dobré chuti a přeslazené suché mléko. Obsluha je však vždy velmi milá a ochotná, ačkoliv pracují každý den ve velkém stresu.
UbytovanieZrekonstruované koupelny, novější nábytek na pokojích. Úklid v pořádku, probíhá každý den. Nevýhodou je umístění pokojů do ulice - velmi hlučné, zejména pokud se v hotelu či okolních hotelích koná nějaká akce, což je téměř každý den, trvá do 24.00h. Poté můžete v klidu usnout. Je možné zavřít okna, velmi těsnící, avšak nám na pokoji nefungovala klimatizace.
SlužbyÚroveň hotelu odpovídá 3 hvězdičkám, pravděpodobně starší, ale zrekonstruovaný. Bohužel chybí dětský koutek. Personál velmi milý a ochotný. Jako pozitivum hodnotím organizaci jedné večerní slavnosti, která se koná pro všechny hosty (nejen hotelu) přímo na ulici za hudebního doprovodu a tanců orientálních tanečnic.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Jarmila Štěrbová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše odpovídalo k dané ceně, jen stravování u polopenze, byly večeře hodně pozdě, začínalo se ve 20.h.než se číšníci rozhoupali, tak jsem začínali jíst v půl deváté, jinak jídla byla super.
Vše odpovídalo k dané ceně, jen stravování u polopenze, byly večeře hodně pozdě, začínalo se ve 20.h.než se číšníci rozhoupali, tak jsem začínali jíst v půl deváté, jinak jídla byla super.
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...