Fantasy Hodnotenie: 3/5
od 265 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 5 hodnotení)
Martina Ď.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plaz super, ubytovanie pre 4 ľudí určite neodporúčam. Celková hodnotenie- vydrzali sme to. :-)
Plaz super, ubytovanie pre 4 ľudí určite neodporúčam. Celková hodnotenie- vydrzali sme to. :-)
Plaz čistá, lehatka za poplatok. Pozvolny vstup do mora, takže super pre deti. More- voda ciste. Pozdlz celej plaze rozne detske ihriská, preliezky, hojdacky. Velka spokojnosť.
StravaStrava ok. Na ranajky väčšinou croasant, vločky, musli, dzemy na vyber. Káva na vyber. Žiadna zelenina, celý pobyt to iste, takže ranajkami neohurili, no bolo to v pohode. Večere na 1. Najprv vyber zo švédskych stolov, potom ďalšie 2 chody+ dezert. Minerálka, voda, víno k dispozícii.
UbytovanieIzba bola malinka, boli tam stiesnene podmienky. Boli sme 2+2 deti. Na izbe 40 cm miesto okolo postele na chodenie. Nebol balkon, žiaden stolik, stolicka kam si sadnut. V skrini žiadne policr, iba tyč a cca 10 vesiakov. Pri 4 osobách dosť zle na vybavenie veci. Aspoň že klíma fungovala. Kúpelka malinka, umývadlo, bidet, wc. Sprcha nad weckom takže akurat miesto pre nohy na státie sprchovanie nad weckom.
SlužbyKatastrofa! Ráno pri príchode recepcna ako aj "asi"majiteľ nevedeli ani nemecky ani anglicky...iba taliansky....takže rukami nohami...asi si myslia že všetci dovolenkári majú práve taliančinu v malicku. Na izbe čistota, výmena uterakov každý den+ umývanie podlahy, upratovanie. Pod oknom pracovali s bruskou od rána až do večera...takže hneď ráno odtiaľ utekat, a večer okolo 7mej tiež na nervy. Čo robili mimo sezony, keď v najvacsom cestovnom ruchu tam zneprijemnuju zivot dovolenkárom? No...Taliani. Personál neprofesionálny, mali chaos pri večeri, rovnako 1/2 l vina sme museli od nich pytat lebo sami akoby nemali záujem nam to priniesť. Ráno sme dostali jedálny lístok s možnosťou výberu jedál na večeru v taliancine...Žiadna snaha dať to aspoň do jedného svet.jazyka....tak.mobil...slovnik...A prekladať čo nám vlastne chcu ponúknuť. Hlavná vec že majiteľ celý deň vysedaval pred hotelom a fajčil el.cig.ale žeby preložil jedálny lístok....to nie... no sklamanie.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martin Klement
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla skvělá, když nepočítám ubytovaní. Pláže byly krásné a noční život v Rimini úžasný. Všem kdo se chtějí bavit nebo si udělat krásnou noční procházku po pláži, vřele doporučuji oblast Rimini.
Dovolená byla skvělá, když nepočítám ubytovaní. Pláže byly krásné a noční život v Rimini úžasný. Všem kdo se chtějí bavit nebo si udělat krásnou noční procházku po pláži, vřele doporučuji oblast Rimini.
Pláž krásná, jen v moři spousty medůz.
StravaPrvní den, až překvapivě spokojen. Další dny, to bylo ubyčejně dobré. Jídelníček jen v Italštině.
UbytovanieUbytování nic moc. Manželská postel složená ze 2 starých postelí. Koupelna byla strašně malinká, místama plíseň. Personál nijak moc příjemný, nehledě na to, že anglicky mluvila jen jedna slečna z kuchyně. Uklízečky vám vlezou do pokoje i když říkáte STOP. Jinak dostupnost pláže z hotelu je příjemná, asi 3 minuty pěšky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Martina Ď.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plaz super, ubytovanie pre 4 ľudí určite neodporúčam. Celková hodnotenie- vydrzali sme to. :-)
Plaz super, ubytovanie pre 4 ľudí určite neodporúčam. Celková hodnotenie- vydrzali sme to. :-)
Plaz čistá, lehatka za poplatok. Pozvolny vstup do mora, takže super pre deti. More- voda ciste. Pozdlz celej plaze rozne detske ihriská, preliezky, hojdacky. Velka spokojnosť.
StravaStrava ok. Na ranajky väčšinou croasant, vločky, musli, dzemy na vyber. Káva na vyber. Žiadna zelenina, celý pobyt to iste, takže ranajkami neohurili, no bolo to v pohode. Večere na 1. Najprv vyber zo švédskych stolov, potom ďalšie 2 chody+ dezert. Minerálka, voda, víno k dispozícii.
UbytovanieIzba bola malinka, boli tam stiesnene podmienky. Boli sme 2+2 deti. Na izbe 40 cm miesto okolo postele na chodenie. Nebol balkon, žiaden stolik, stolicka kam si sadnut. V skrini žiadne policr, iba tyč a cca 10 vesiakov. Pri 4 osobách dosť zle na vybavenie veci. Aspoň že klíma fungovala. Kúpelka malinka, umývadlo, bidet, wc. Sprcha nad weckom takže akurat miesto pre nohy na státie sprchovanie nad weckom.
SlužbyKatastrofa! Ráno pri príchode recepcna ako aj "asi"majiteľ nevedeli ani nemecky ani anglicky...iba taliansky....takže rukami nohami...asi si myslia že všetci dovolenkári majú práve taliančinu v malicku. Na izbe čistota, výmena uterakov každý den+ umývanie podlahy, upratovanie. Pod oknom pracovali s bruskou od rána až do večera...takže hneď ráno odtiaľ utekat, a večer okolo 7mej tiež na nervy. Čo robili mimo sezony, keď v najvacsom cestovnom ruchu tam zneprijemnuju zivot dovolenkárom? No...Taliani. Personál neprofesionálny, mali chaos pri večeri, rovnako 1/2 l vina sme museli od nich pytat lebo sami akoby nemali záujem nam to priniesť. Ráno sme dostali jedálny lístok s možnosťou výberu jedál na večeru v taliancine...Žiadna snaha dať to aspoň do jedného svet.jazyka....tak.mobil...slovnik...A prekladať čo nám vlastne chcu ponúknuť. Hlavná vec že majiteľ celý deň vysedaval pred hotelom a fajčil el.cig.ale žeby preložil jedálny lístok....to nie... no sklamanie.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martin Klement
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla skvělá, když nepočítám ubytovaní. Pláže byly krásné a noční život v Rimini úžasný. Všem kdo se chtějí bavit nebo si udělat krásnou noční procházku po pláži, vřele doporučuji oblast Rimini.
Dovolená byla skvělá, když nepočítám ubytovaní. Pláže byly krásné a noční život v Rimini úžasný. Všem kdo se chtějí bavit nebo si udělat krásnou noční procházku po pláži, vřele doporučuji oblast Rimini.
Pláž krásná, jen v moři spousty medůz.
StravaPrvní den, až překvapivě spokojen. Další dny, to bylo ubyčejně dobré. Jídelníček jen v Italštině.
UbytovanieUbytování nic moc. Manželská postel složená ze 2 starých postelí. Koupelna byla strašně malinká, místama plíseň. Personál nijak moc příjemný, nehledě na to, že anglicky mluvila jen jedna slečna z kuchyně. Uklízečky vám vlezou do pokoje i když říkáte STOP. Jinak dostupnost pláže z hotelu je příjemná, asi 3 minuty pěšky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...