Fantasy Hodnotenie: 3/5
od 265 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Jan F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Ingrid Žovincova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkom dobre
Celkom dobre
Super plaz cistucka
StravaStrava nic moc stale rovnake ranajky
UbytovanieUbytovanie dobre kazdy den pekne upratana izba
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Ingrid Žovincova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkom dobre
Celkom dobre
Super plaz cistucka
StravaStrava nic moc stale rovnake ranajky
UbytovanieUbytovanie dobre kazdy den pekne upratana izba
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Alena Vojtková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do Rimini se rádi vrátíme, hodně jsme toho prošli. Ale tento hotel je tedy příšerný a opravdu nedoporučujeme. Celkově působí hotel ušmudlaně. Jídlo nebylo žádným extra zážitkem, proto jsme ani na každou večeři nešli a raději si něco zaplatili sami, proto nemá v tomto hotelu vůbec smysl polopenze, stačí snídaně, ta byla super.
Nicméně Rimini je krásné místo na dovolenou a i když jsme tam byli na konci sezony, moře bylo teplé a koupali jsme se. A pláž měli skoro jen sami pro sebe.
Do Rimini se rádi vrátíme, hodně jsme toho prošli. Ale tento hotel je tedy příšerný a opravdu nedoporučujeme. Celkově působí hotel ušmudlaně. Jídlo nebylo žádným extra zážitkem, proto jsme ani na každou večeři nešli a raději si něco zaplatili sami, proto nemá v tomto hotelu vůbec smysl polopenze, stačí snídaně, ta byla super.
Nicméně Rimini je krásné místo na dovolenou a i když jsme tam byli na konci sezony, moře bylo teplé a koupali jsme se. A pláž měli skoro jen sami pro sebe.
Pláž je písčitá, čistá, blízko hotelu. A přes celou pláž se dá dojít až do města. Pláži se nedá nic vytknout.
StravaSnídaně byla každý den stejná, ale naprosto dostačující a bavila nás. Na snídani jsme se těšili. Večeře už byla horší. I když se nás číšník zeptal, co si dáme, tak během toho necelého týdne se několikrát stalo, že nám donesl něco jiného. Byl docela zmatený a vůbec si nepamatoval, kam má co servírovat. Povadlý a hnědý salát byl také k pláči.
UbytovanieNa hotelu jsou zásuvky, do kterých se nedá strčit nic od nás z ČR. Sice byl na pokoji vysoušeč vlasů, ale nefunkční. A kdybychom si nevzali prodlužovačku z recepce, tak bychom nepoužili ani fén.
Také nás na hotelu vykradli - zatímco jsme spali, tak nám vlezli do pokoje a odcizili mobilní telefon, peníze z peněženky a hodinky. Když jsme chtěli vše nahlásit alespoň recepčnímu, tak jsme zjistili, že neumí vůbec anglicky. Ale díky překladači nám sdělil, že se to tam stává a můžeme být rádi, že nám ukradli jen pár věcí.
Na recepci jsme během 6 dní viděli 3 recepční. Jen jeden z nich uměl anglicky, ostatní dva se chtěli domlouvat rusky, proto jsme museli dost věcí řešit přes počítač a překladač.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jan F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.