Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2025
Dovolená se vydařila, i když k nejvýznamnějším památkám to metrem trvalo asi 15 minut. Vedle hotelu je stanice metra, autobusů, obchodů a restaurací, nemusíte chodit daleko.
Dovolená se vydařila, i když k nejvýznamnějším památkám to metrem trvalo asi 15 minut. Vedle hotelu je stanice metra, autobusů, obchodů a restaurací, nemusíte chodit daleko.
Měl jsem možnost bez jídla.
UbytovaniePokoj vypadal lépe než v recenzích Google. Bylo to čisté a pohodlné. Vhodná místnost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
