Violetta D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Hotel byl fantastický, kancelář mě dezinformovala, když jsem požádal o letištní transfer zvlášť, a zeptal jsem se, zda je to v pořádku? Na letišti jsme čekali hodinu a půl, po mnoha telefonátech nám řekli, že transfer není.. bylo to velmi nepříjemné.. otravné
Hotel byl fantastický, kancelář mě dezinformovala, když jsem požádal o letištní transfer zvlášť, a zeptal jsem se, zda je to v pořádku? Na letišti jsme čekali hodinu a půl, po mnoha telefonátech nám řekli, že transfer není.. bylo to velmi nepříjemné.. otravné
Nebylo to
StravaPerfektní
UbytovaniePerfektní
SlužbyPerfektní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)




