Lenka Hankovcová
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
nerelevantní
StravaSnídaně dobré, na večeři jsme jednou zůstali v hotelu a to byla chyba. Malý výběr a bohužel nijak zvlášť dobré jídlo, vína, ktera jsme si vybrali z lístku nebyla k dispozici. Mnohem lépe jsme se najedli v centru města.
UbytovanieKavlita hotelu dobrá, jen pokoj byl situován na ulici, takže pokud bylo v noci otevřené okno, budil nás hluk z ulice. Bez otevřeného okna se ale nedalo spát.
Službydobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)







