Martina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Pár vylepšení hotelu by chtělo, ale jinak skvělé.
Pár vylepšení hotelu by chtělo, ale jinak skvělé.
-
StravaSnídaně na hotelu. Sladké - perfektní, slané - trochu chudší. Káva nic moc.
UbytovanieHotel pěkný, čistý. Po upozornění, že špatně odtéká toaleta, byla opravena. okno šlo však hůř zavírat a nefungovalo odvětrávání v koupelně a to ani po upozornění na recepci.
SlužbyBar i recepce perfektní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







