Waldemar D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Řím je krásný a horký
Řím je krásný a horký
Jídlo bylo trochu jednotvárné, ale na týden stačilo, celkově čerstvé a chutné
UbytovanieVelmi příjemný hotel, čisto, ložní prádlo a ručníky denně měněny, pokoj denně uklízen. Obsluha byla velmi milá, ochotná a usměvavá
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







