Eva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Dovolená pěkná, místo výborné
Dovolená pěkná, místo výborné
Čistá, dostupná, bylo by dobré mít možnost vypůjčení slunečníku od agentury, to shodné pro cestování po městě a mimo město - přivítali bychom možnost vypůjčení jízdních kol.
StravaMěli jsme bez stravování
UbytovanieUbytování bezva, přivítali bychom rozhodně klimatizaci - chyběla
SlužbyNa agentuře, kde jsme vyzvedávali klíče nám chyběl česky mluvící delegát, který by informoval o místě ubytování - kam jakým autobusem dojet, co stojí za vidění, kdy jsou městské trhy, kde jsou jaké ceny potravin v obchodech, kde je nejlepší se najíst v restauraci atd...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







