Rezidence Oltremare Hodnotenie: 4/5
od 156 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 156 € za os.
od 174 € za os.
od 282 € za os.
od 303 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 16 hodnotení)
1. najlepšie hodnotený z 125 hotelov v Marche
Michaela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově mohu dovolenou v hotelu MAESTRALE jen doporučit. V hotelu se o Vás všichni zaměstnanci pěkně starají, pokojskou počínaje, přes kuchaře, číšníky až majitelem konče. Takto milý personál zpříjemní každou dovolenou.
Celkově mohu dovolenou v hotelu MAESTRALE jen doporučit. V hotelu se o Vás všichni zaměstnanci pěkně starají, pokojskou počínaje, přes kuchaře, číšníky až majitelem konče. Takto milý personál zpříjemní každou dovolenou.
Pláž byla, dle popisu, asi 300m od hotelu, pěkná, dlouhá, s pozvolným přístupem do moře, plážový servis výborný. Jediné co bylo nepochopitelné, že ač byly odpadkové koše u každého baru či stánku a popelníky přímo na slunečnících, tak někteří lidé stejně házeli bordel po pláži, zbytečně, takže místy byla znečištěná.
Moře od druhého dne krásně čisté a ani nijak moc studené, co však menší problém byl, bylo množství medúz. Bylo jich opravdu hodně, několikrát nás požahaly a pak už se nám tam moc nechtělo.
Strava vynikající. Dejme tomu, snídaně byly trošku slabší, pokud nejste milovníkem sladkých snídaní (různých buchtiček a sladkého pečiva byly na výběr hromady a moc dobré), ale pokud chcete snídani slanou, tak pečivo nebylo zrovna nejměkčí. Nicméně večeře nás ohromily každý den. Dva chody a dezert, vše byly ohromné porce, k večeři víno i voda. Kuchař byl výborný a na všem se dalo domluvit.
UbytovanieUbytování bylo perfektní. Vzhledem k ceně zájezdu jsme nečekali takto pěkné a vybavené pokoje. Ubytováni jsme byli hned ráno po příjezdu, jelikož byly volné pokoje a to nám také udělalo radost. Paní delegátka za námi také přijela ráno, abychom měli všechny informace hned a vše proběhlo v pořádku.
SlužbyZapůjčení kol zdarma je moc hezká služba, vzhledem k tomu, že hotel byl mimo centrum. Na pokoji v koupelně byl i fén. V hotelové recepci bar, televize, klavír (trávily jsme zde pěkné večery). A pan majitel Lelo byl úžasný. S čímkoli za ním člověk přišel, tak hned řešil, snažil se nám zajistit naprosto vše.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Renata S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
spokojenost
spokojenost
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Filtrovať recenzie
Marie Burianová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla krásná.
Dovolená byla krásná.
Čistá v pořádku.
StravaCtělo by to lepší překlad uvedeného jídla na jídelním lístku. Jinak strava celkem šla.
UbytovanieNemám si na co stěžovat.
SlužbySlužby byly dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
František Kubík
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem spokojenost
Celkový dojem spokojenost
Dostupnost od hotelu je větší než je udávaná, cca 500 m.
Přístup na pláž v pořádku, lehátka pohodlná, slunečník ve vedru příjemný.
Moře čisté, pozvolný přístup do moře.
Večeře výborné, veliké množství, různorodost,
Snídaně slabé, celý týden jedno slané pečivo, jeden druh sýra, ze sladkého pečiva dva druhy.
Zaměstnanci hotelu super, milý a ochotní lidé. Vyšli nám vstříc, když jsme měli s něčím problém, nebo jsme měli prosbu.
Hotel čistý, útulný, klidný.
Zaměstnanci hotelu super, milý a ochotní lidé. Vyšli nám vstříc, když jsme měli s něčím problém, nebo jsme měli prosbu.
Hotel čistý, útulný, klidný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Michaela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově mohu dovolenou v hotelu MAESTRALE jen doporučit. V hotelu se o Vás všichni zaměstnanci pěkně starají, pokojskou počínaje, přes kuchaře, číšníky až majitelem konče. Takto milý personál zpříjemní každou dovolenou.
Celkově mohu dovolenou v hotelu MAESTRALE jen doporučit. V hotelu se o Vás všichni zaměstnanci pěkně starají, pokojskou počínaje, přes kuchaře, číšníky až majitelem konče. Takto milý personál zpříjemní každou dovolenou.
Pláž byla, dle popisu, asi 300m od hotelu, pěkná, dlouhá, s pozvolným přístupem do moře, plážový servis výborný. Jediné co bylo nepochopitelné, že ač byly odpadkové koše u každého baru či stánku a popelníky přímo na slunečnících, tak někteří lidé stejně házeli bordel po pláži, zbytečně, takže místy byla znečištěná.
Moře od druhého dne krásně čisté a ani nijak moc studené, co však menší problém byl, bylo množství medúz. Bylo jich opravdu hodně, několikrát nás požahaly a pak už se nám tam moc nechtělo.
Strava vynikající. Dejme tomu, snídaně byly trošku slabší, pokud nejste milovníkem sladkých snídaní (různých buchtiček a sladkého pečiva byly na výběr hromady a moc dobré), ale pokud chcete snídani slanou, tak pečivo nebylo zrovna nejměkčí. Nicméně večeře nás ohromily každý den. Dva chody a dezert, vše byly ohromné porce, k večeři víno i voda. Kuchař byl výborný a na všem se dalo domluvit.
UbytovanieUbytování bylo perfektní. Vzhledem k ceně zájezdu jsme nečekali takto pěkné a vybavené pokoje. Ubytováni jsme byli hned ráno po příjezdu, jelikož byly volné pokoje a to nám také udělalo radost. Paní delegátka za námi také přijela ráno, abychom měli všechny informace hned a vše proběhlo v pořádku.
SlužbyZapůjčení kol zdarma je moc hezká služba, vzhledem k tomu, že hotel byl mimo centrum. Na pokoji v koupelně byl i fén. V hotelové recepci bar, televize, klavír (trávily jsme zde pěkné večery). A pan majitel Lelo byl úžasný. S čímkoli za ním člověk přišel, tak hned řešil, snažil se nám zajistit naprosto vše.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...