Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Cristal Palace

Taliansko, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Madonna di Campiglio

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 33 024

Poloha

Novopostavený, luxusný horský a wellness hotel je situovaný na atraktívnom mieste, neďaleko centra známeho strediska Madonna di Campiglio, len 500 m od lyžiarskych areálov. Zastávka skibusu sa nachádza v blízkosti ubytovania. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mesta (obchody, pizzeria, reštaurácie, wellness centrum, lyžiarska škola aj miniškolička, požičovne lyží a horských bicyklov, trasy pre pešiu turistiku, cyklotrasy, bobová dráha). Vzdialenosť z Bratislavy je 721 km.

Vybavenie

Komfortné horský a wellness hotel ponúka ubytovanie v novo postavenej trojposchodovej budove s úchvatným výhľadom na okolité horské velikány. Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, turistickými informáciami a lobby barom, internetový kútik (za poplatok), jedáleň, a la carte reštaurácie (tradičné i medzinárodnej kuchyne), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, piano bar, fitnes centrum , elegantné wellness centrum (bazén s vírivkou, parný kúpeľ, turecké kúpele, sauna, solárium, masáže), fajčiareň, garážové státie (za poplatok), lyžiarska škola (za poplatok) a parkovisko.

Ubytovanie

Štýlovo zariadené (starožitný nábytok), priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén, kozmetické prípravky), telefónom, kúrením, satelitný TV, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok). WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Priestrannejšie rodinné izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú k dispozícii na vyžiadanie. Všetky izby sú nefajčiarske. Hotel umožňuje ubytovanie s malým domácim miláčikom (na vyžiadanie, za poplatok).

Strava

Raňajky podávané formou pestrého bufetu. Hostia si môžu objednať servírované večere (podávané v štýlovej a la carte reštaurácii, nápoje za poplatok).

Služby

Moderný horský hotel si získava svojich hostí štýlovým ubytovaním, komfortným relaxačným zázemím, vynikajúcou kuchyňou i veľmi dobrou úrovňou poskytovaných služieb. Organizuje obľúbené degustačné večera, pripravované z regionálnych a sezónnych produktov. Pre relaxáciu je určené moderné relaxačné centrum so saunou, tureckými kúpeľmi, masážnym salónom, bazénom, vírivkou a relaxačné miestností. Hostia môžu využívať služby lyžiarskej školy či miniškoličky pre deti. Stredisko Madonna di Campiglio ponúka veľa možností zábavy, relaxácie i športového vyžitia pre deti i dospelých.

Služby za poplatek

Večera, a la carte reštaurácie, konzumácia z minibaru, garážové státie, solárium, masáže, detská postieľka, ubytovanie s domácim miláčikom, lyžiarska škola, pobytová taxa, skipasy.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 300 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 500 m
 • Vnútorný bazén áno
 • TV áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 14 °C v noci 6 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 16 °C v noci 4 °C

 • Štvrtok 17 °C v noci 4 °C

 • Piatok 18 °C v noci 5 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December