Barbora V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Musím říct, že jsem byla velmi překvapena. Věděla jsem, že se tomuhle místo říká "Evropský Karibik", ale že to bude až tak nádherné jsem netušila.
Musím říct, že jsem byla velmi překvapena. Věděla jsem, že se tomuhle místo říká "Evropský Karibik", ale že to bude až tak nádherné jsem netušila.
Nádherná pláž nedaleko hotelu, není problém přijít k pláži pěšky (10min.), po cestě uvidíte nádherný výhled na moře. Hotel má mikrobus, kterým v pravidelných časech vozí hosty na pláž (i z pláže na hotel). Nádherný bílý písek, průzračné moře, ve kterém ale nenajdete mnoho mušlí (pokud ano, tak jen nějaké mini). Na pláži se nachází restaurace s možností občerstvení.
StravaSnídaně formou švédských stolů-klasika jogurty, pečivo, zelenina, ovoce, ..
Tříchodová večeře: předkrm, večeře, dezert. Velmi jsme si pochutnali!
Ubytování na jedničku. Velmi milí a příjemní lidé. Pokoje se uklízí každé dopoledne, včetně výměny ručníků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)





















