Kristýna P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vyšlo počasí, v hotelu žádní uřvaní Poláci, dostupnost z ČR perfektní. Za nás velká spokojenost.
Vyšlo počasí, v hotelu žádní uřvaní Poláci, dostupnost z ČR perfektní. Za nás velká spokojenost.
Výborná. Bezlepková dieta bez problému.
UbytovanieHotel velký, v klidné části Naz mezi jabloňovými sady. Personál vstřícný. Lehce pokulhával úklid, ale nic závážného. Koupelna v TOPu.
SlužbyWellness, lyžárna, kulečník, pink-ponk... aj. V nabídce byl welcome drink, který nebyl, ale bufet v hotelu byl maximální a nevnímáme to jako snížení nabídky.
ŠportCK udává, ze dostupnost je 6,5km, což není pravda. V takovém dosahu je lanovka Rio de Pusteria, která vyjíždí nepravidelně a kde není dostačující parkoviště. Proto doporučuji vyjet až k Jochtal nebo Gitschberg, smer Maranza, cca 16km. Horší lyžovàní, užší sjezdovky a hodně lyžařů. Dojezd do Plose, nastupní místo S. Andrea, cca 15km, kde bylo mnohem lepší lyžování. Jediné, co bych opravdu CK vytkla, tak je nepřesný nebo zcela žádný popis, jak se k nástupním místům sjezdovek dostat. Kdybychom nepřijeli brzy den předem, tak další půlden teprve hledáme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)




