Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Villa Tramonto

Taliansko, Eraclea Mare, Eraclea Mare

Viac o ubytovaní

od 56 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 84 735

Poloha

Komfortné prázdninové apartmány sú situované na okraji borovicového hája, len 100 m od piesočnatej pláže známeho letoviska Eraclea Mare. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v neďalekom centre mesta, ktoré je pohodlne dostupné príjemnou prechádzkou (obchodíky, reštaurácie, bary, strediská vodných športov, tradičný trh, požičovne automobilov a motocyklov). Letovisko je vďaka svojmu priaznivému klímy vyhľadávané klientov s dýchacími ťažkosťami. Vzdialenosť z Bratislavy je 650 km.

Vybavenie

Veľmi dobre vedená rezidencia ponúka ubytovanie v štýlovom poschodovom domčeku lemovanom zeleňou. Klientom je k dispozícii úschovňa batožín, záhradka s posedením a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne vybavené apartmány s možnosťou ubytovania pre 4 osoby sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), spálňou, obývacou izbou s rozkladacím lôžkom, kuchynským kútom (základný riad, varič, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica), klimatizáciou (za poplatok ), káblovú TV a balkónom s posedením. V apartmánoch je povolené ubytovanie so psom (na vyžiadanie, za poplatok). Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej kuchynke alebo využiť služby niektorej z reštaurácií či pizzerií ​​v okolí.

Služby

Príjemné apartmány si získavajú svojich hostí polohou uprostred krásnej prírody, ubytovaním s možnosťou vlastného varenia aj dobrou úrovňou poskytovaných služieb. Letovisko Eraclea Mare a jeho okolie ponúka množstvo atraktivít pre deti i dospelých (golfové ihrisko, aqua park, reštaurácie, športoviská, historické pamiatky, strediská vodných športov).

Služby za poplatek

Klimatizácia, ubytovanie so psom, vratná kaucia, pobytová taxa, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie (v prípade, že klienti neuskutočnia sami), vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, priezračne čistou vodou a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza 100 m od ubytovanie (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 200 m
 • Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Kľudná lokalita áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 13 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December