od 51 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 30 650

Poloha

Príjemná prázdninová rezidencia je situovaná na atraktívnom mieste, v samom srdci malebného letoviska Eraclea Mare, len 300 m od dlhej piesčitej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (obchody, reštaurácie, bary, strediská vodných športov, športoviská, turistické atrakcie, tradičný trh). Milovníci golfu ocenia 8 km vzdialenej moderný 18-jamkové golfové ihrisko Prá delle Torri.

Vybavenie

Obľúbené apartmány sú rozmiestnené v štýlovej trojposchodovej rezidencii s pekným výhľadom a letovisko. Klientom je k dispozícii úschovňa batožiny, spoločenská miestnosť so satelitnou TV a parkovisko. Hostia môžu využívať bazéne v susednej rezidencii Lecci (za poplatok).

Ubytovanie

Vkusne zariadené, priestranné apartmány sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), klimatizáciou (za poplatok), satelitný TV, práčkou, kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, kávovar) a balkónom alebo terasou s posedením. Apartmány typu bilo pre 4 osoby majú sociálne zariadenie, spálňu, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom a terasu s posedením. Priestrannejšie apartmány pre 6 osôb majú sociálne zariadenie, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne (jedna s poschodovou posteľou a prístelkou) a veľkú terasu s posedením. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok). Hostia hradí na mieste vratnú kauciu, záverečné upratovanie, pobytová taxa. V apartmánoch je povolené ubytovanie so psom (na vyžiadanie, za poplatok). Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej zo štýlových reštaurácií či pizzerií ​​v okolí.

Služby

Veľmi dobre vedené apartmány si získavajú svojich hostí polohou neďaleko pláže i centra letoviska, priestranným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia aj príjemnou prázdninovou atmosférou. Mestečko Eraclea Mare ponúka širokú paletu zábavy, relaxácie i športového vyžitia (atrakcie pre deti, tradičný trh, športoviská, kultúrne podujatia, obchody, pizzeria, strediská vodných športov).

Služby za poplatek

Klimatizácia, vratná kaucia, záverečné upratovanie, pobytová taxa, ubytovanie so psom, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora (vhodné pre deti i neplavcov) a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - atrakcie pre deti, katamarány, loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch) sa nachádza 300 m od ubytovania. Klientom sú k dispozícii služby plážových barov a lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 320 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 10 m
 • Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Kuchynský kút áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Eraclea Mare leží v Benátskom kraji v severnej časti Talianska. Nájdeme ju asi 10 km od rybárskeho mesta Caorle. Pre svoju bujnú vegetáciu je destinácia často označovaná prezývkou "zelená perla Benátska". Takmer celá Eraclea je totiž pokrytá hustým borovicovým porastom, ktorý nielenže chráni pred ostrým letným slnkom, ale zároveň prepožičiava miestu nezabudnuteľnú vôňu a atmosféru. Eraclea je skôr pokojnejšia rekreačná destinácia, ktorá stojí v protikladu ruchu veľkých turistických stredisiek. Eraclea Mare ponúka kvalitné ubytvovanie za dostupnú cenu.

Kam sa z letoviska vydať až Vás omrzí užívanie si mora a pláže? Určite si musíte vychutnať kúzelnú Mort Lagoon, priezračnú piesočnatú lagúnu s mäkkým dnom tiahnucím medzi Eracleo Mare a ústím rieky Piave.
Turistiky s môžete užiť dosýta pri prechádzke cestičkou Well-being path, ktorá je samozrejme rámovaná borovicami. V okolí cestičky sa milovníci športu môžu venovať niektorému zo svojich koníčkov. V letnej sezóne sú v miestnom prístave usporiadavané kurzy plachtenia pre dospelých i deti, milovníci jazdy na koňoch zase môžu navštíviť miestny jazdecký klub a vydať sa na prechádzku po prírode či k lagúne. V blízkych mestách sú nielen pre rodiny s deťmi pripravené vodné a zábavné parky (Aquafollie, Aqualandia). Tu vás okrem množstva bazénov, kĺzačiek a tobogánov čaká široká paleta športov, od volejbalu cez aerobic až po spinning či bungee-jumping. Autom či autobusom môžete dôjsť do prístavného mesta Terstu či kúzelných Benátiek. Loďou sa naopak môžete vydať na výlet po riečnej lagúne do mestečka Caorle, ktoré je vyhlásené výnimočnou rybou kuchyňou. Cena sa pohybuje okolo 10 Euro za osobu.
 • Vzdialenosť od pláže 320 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 10 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 26 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December