Milord Hodnotenie: 3/5
od 269 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Jana U.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.
Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.
Plaz bola cista, more uz nie, Kedze bolo chladnejsie pocasie, moc sme sa nekupali
StravaBoli sme po sezone, takze ziadne svedske stoly a pokial sme neprisli nacas, hladni nemci pobrali co videli. Inak domaca strava, velmi chutna a zasytila.
UbytovanieUbytovanie primerane cene. Boli sme s malym dietatom, zabezpecili nam postuelku, stolicku - takze v tomto smere spokojnost. Mily personal, nebol problem sa dohovorit po anglicky.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucie R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.
Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.
Velká písčitá pláž, plážový servis celmi ochotný, dostali 2křesla a slunečník a to na stránkách agentury bylo že máme mít v ceně jedno lehátko a jedno křeslo, ale ten týden se na tom dal vydržet.
Moře bylo celkem čisté.
Strašně nás ale rozčilovali černoši a indové co chodili po pláži a pořád nabízeli nějaké věci z Číny.
Jídlo byla střední třída a myslím, že by mohli vařit lépe.
Na snídaně bylo pořád to stejné (šunka, sýr, bábovka, müsli, jogurt) káva, čaj a čokoláda byla zdarma. Chyběla mi tam čerstvá zelenina a ovoce.
Večeře byli na výběr, denně čerstvá zelenina, 2 hlavní chody a dezert byl kupovaný, ale dobrý
Každý druhý den čisté ručníky, uklizeno, ale koupelna byla strašně stísněná. V hotelu Cuba jsme měli mít Wifi na pokoji, ale v hotelu Colorado byla pouze na recepci.
SlužbyVázla komunikace v angličtině. Preferují němčinu a italštinu.
Jinak velmi ochotní. Polámala se nám roleta a hned volali opraváře, takže určitě dávám velké +.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jana U.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.
Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.
Plaz bola cista, more uz nie, Kedze bolo chladnejsie pocasie, moc sme sa nekupali
StravaBoli sme po sezone, takze ziadne svedske stoly a pokial sme neprisli nacas, hladni nemci pobrali co videli. Inak domaca strava, velmi chutna a zasytila.
UbytovanieUbytovanie primerane cene. Boli sme s malym dietatom, zabezpecili nam postuelku, stolicku - takze v tomto smere spokojnost. Mily personal, nebol problem sa dohovorit po anglicky.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucie R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.
Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.
Velká písčitá pláž, plážový servis celmi ochotný, dostali 2křesla a slunečník a to na stránkách agentury bylo že máme mít v ceně jedno lehátko a jedno křeslo, ale ten týden se na tom dal vydržet.
Moře bylo celkem čisté.
Strašně nás ale rozčilovali černoši a indové co chodili po pláži a pořád nabízeli nějaké věci z Číny.
Jídlo byla střední třída a myslím, že by mohli vařit lépe.
Na snídaně bylo pořád to stejné (šunka, sýr, bábovka, müsli, jogurt) káva, čaj a čokoláda byla zdarma. Chyběla mi tam čerstvá zelenina a ovoce.
Večeře byli na výběr, denně čerstvá zelenina, 2 hlavní chody a dezert byl kupovaný, ale dobrý
Každý druhý den čisté ručníky, uklizeno, ale koupelna byla strašně stísněná. V hotelu Cuba jsme měli mít Wifi na pokoji, ale v hotelu Colorado byla pouze na recepci.
SlužbyVázla komunikace v angličtině. Preferují němčinu a italštinu.
Jinak velmi ochotní. Polámala se nám roleta a hned volali opraváře, takže určitě dávám velké +.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.