Lucie D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla super :)
Dovolená byla super :)
Pláž je nedaleko hotelu, vždy byla čistá a sehnat lehátka nebyl nikdy problém. Jsou sice za poplatek, ale to je skoro všude.
StravaHotelová strava byla výborná. Široký výběr jídel, jak na snídani tak i na večeři. Mám velice ráda italskou kuchyni, takže moje očekávání bylo splněno :)
UbytovanieUbytování a hotel velice příjemné. Pokoje vkusně zařízené a vždy čisté :)
SlužbyVelice příjemný hotel s dobrou atmosférou a výbornou obsluhou. Všichni jsou velice vstřícní a rádi vám se vším pomůžou nebo poradí. Všem tento hotel doporučuji !!!!! :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (11) (0)







