Camping Village Vigna Sul Mar Hodnotenie: 3/5
od 191 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 191 € za os.
od 207 € za os.
od 342 € za os.
od 241 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 25 hodnotení)
23. najlepšie hodnotený z 235 hotelov v Emilia Romagna
Taťána R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Úžasná dovolená, jsem nadšená a určitě se tam vrátíme
Úžasná dovolená, jsem nadšená a určitě se tam vrátíme
Úžasná
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslava F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Hotel v pohode, čistý.
Hotel v pohode, čistý.
Pláž čistá, pod dohľadom plavčíkov.
StravaChutná, pestrá, dalo sa vybrať, akurát príbory mohli byť vyleštené, boli fľakaté
UbytovanieUprataná, čistá, zariadenie vporiadku
SlužbyVšetko bolo v poriadku
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Taťána R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Úžasná dovolená, jsem nadšená a určitě se tam vrátíme
Úžasná dovolená, jsem nadšená a určitě se tam vrátíme
Úžasná
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Dovolenka splnila naše očakávania nakoľko destinácia nie je preplnená, okolie pôsobí pokojne aj keď jednoducho .
Dovolenka splnila naše očakávania nakoľko destinácia nie je preplnená, okolie pôsobí pokojne aj keď jednoducho .
Pláž hotela čistá , avšak v porovnaní s ostatnými hotelovými plážami je čo vylepšovať.
StravaStrava rozmanitá, jenlá chutné.
Hotel je starší , postupne rekonštruovaný, ale čistý. Potrebná rekonštrukcia sociálnych zariadení.
izba každý deň uprataná, uteráky a bielizeň menené každý deň.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marián T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Hotel Adler doporučujeme rodinám s dětmi.
Po celou dobu se dětem věnují animátoři, kteří jsou zkušení a moc šikovní.
Celkově je hotel na výborném místě, kousek od moře i od centra dění.
Hotel Adler doporučujeme rodinám s dětmi.
Po celou dobu se dětem věnují animátoři, kteří jsou zkušení a moc šikovní.
Celkově je hotel na výborném místě, kousek od moře i od centra dění.
Pláž je kousek od hotelu Adler. Je čistá, udržováná, každé ráno probíhá úklid a rovnání písku.
Plavčíci jsou na všech usecích a nespí, ale opravdu hlídají ????
Celodenní strava byla formou rautu, jídlo bylo dobré, nicméně každý den se opakující stále dokola.
Chybělo nám více regionální kuchyně,... ryby, ovoce.
Nicméně, vždy se dalo vybrat.
Pokoj byl čistý, voňavý s krásným výhledem na moře. Funkční klimatizace po celou dobu pobytu.
Každý den probíhal v dopoledních hodinách velmi pečlivě úklid pokoje, výměna ručníků, doplnění mýdla, ubrousků.
Majitel je srdcem hotelu a moc se snaží ve všem vyhovět. Luxus tu nehledejte, je to krásná zlatá střední cesta, za nás nejlepší.
Mile nás překvapila slečna na recepci která hovořila slovensky a po celou dobu pobytu nám byla oporou a ve všem pomáhala. Moc děkujeme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Lidé a moře super,tam není co vytknout... pan majitel a oli ostatní personál byl skvělý. Jídlo mdlé,nedochucené,nedobré...já se tam najedla s chutí jednou za celý týden, můj muž vůbec a děti to zaplaťbůh moc nevnímaly, takže krom zaplaceného all inclusive jsme utratili další neskutečné peníze za jídlo v restauracích, abychom nehladověli... Pláž čistá, moře též, aktivity kolem také-pokud jste vlastním vozem, jsou v okolí krásy,které stojí za to vidět a zažít (Delfinárium, Safari, Mirabilandia..)
Lidé a moře super,tam není co vytknout... pan majitel a oli ostatní personál byl skvělý. Jídlo mdlé,nedochucené,nedobré...já se tam najedla s chutí jednou za celý týden, můj muž vůbec a děti to zaplaťbůh moc nevnímaly, takže krom zaplaceného all inclusive jsme utratili další neskutečné peníze za jídlo v restauracích, abychom nehladověli... Pláž čistá, moře též, aktivity kolem také-pokud jste vlastním vozem, jsou v okolí krásy,které stojí za to vidět a zažít (Delfinárium, Safari, Mirabilandia..)
Pláž je pár kroků od hotelu, čistá s dostatkem lehátek, každý pokoj má svá přidělená od začátku do konce pobytu, ale nebyl problém obsadit ty, které byly blíže břehu
StravaBohužel, k snídani to každý den jistila bagetka s máslem, obědy jsme po dvou dnech vzdali a jezdili do restaurace a večeře jsme většinou zkusili, ale následne šli do restaurace, protože jsme byli hladoví ???? ne,co do množství,ale co do kvality a chuti... po 4 dnech jsme si všimli opodál stolu s kořením, to nám též nepřijde v pořádku. Když srovnáme stravování s jinými lokalitami, vždy jsme měli jídlo dochucené, jedlé...tohleto ,,dodělej si sám" nám nepřišlo uplně ok, na to si nepotřebujeme platit all inclusive, ale vyjde totožně si najmout pokoj v penzionu a vařit si sami...
UbytovanieHotel pamatuje lepší časy, toaleta splachuje toaletní papír na pátý pokus, okénko v koupelne raději neotevírat, jinak už ho nezavřete, sprchový kout zavírat velmi opatrě, jinak vam dvířka zůstanou v ruce... chtělo by to zainvestovat do rekonstrukce...
SlužbyPersonál hotelu v čele s panem majitelem a česky hovořící recepční byl velice milý a ochotný, ale úroveň hotelu jsme očekávali lepší - hodně cestujeme a máme s čím porovnávat
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaroslava F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Hotel v pohode, čistý.
Hotel v pohode, čistý.
Pláž čistá, pod dohľadom plavčíkov.
StravaChutná, pestrá, dalo sa vybrať, akurát príbory mohli byť vyleštené, boli fľakaté
UbytovanieUprataná, čistá, zariadenie vporiadku
SlužbyVšetko bolo v poriadku
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...