Jan Kuruc
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt byl dobrý,akorát škoda,že v Italské agentůře nemluví asi nikdo česky nebo slovensky,ale dali jsme to dohromady,Další problém,před agenturou az jde zdarma zaparkovat pouze s hodinovím kotoučkem za oknem auta,byly jsme 5 metrů od auta a dostali jsme 32 euro pokutu na uvítanou a celý první den dovolený jsem řešil kde a jak pokutu zaplatit,ale pak už to bylo super.
Pobyt byl dobrý,akorát škoda,že v Italské agentůře nemluví asi nikdo česky nebo slovensky,ale dali jsme to dohromady,Další problém,před agenturou az jde zdarma zaparkovat pouze s hodinovím kotoučkem za oknem auta,byly jsme 5 metrů od auta a dostali jsme 32 euro pokutu na uvítanou a celý první den dovolený jsem řešil kde a jak pokutu zaplatit,ale pak už to bylo super.
Na kraji bylo moře špinavé od řas a medůz,ale o pár metrů dál čisté moře,paráda a pláže čisté a upravené.
UbytovanieUbytování perfektní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







