Stanislav L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 142 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 17 hodnotení)
142. najlepšie hodnotený z 426 hotelov v Bibione
Stanislav L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Elena H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľmi spokojní
Veľmi spokojní
Vybavenie pláže veľmi dobé, toalety, pláž, more čisté.
StravaCenovo dostupná , chutná .Doporučujem.
UbytovanieApartman bol menší pre 2 osoby 4.poschodie pekný výhľad na námestie s vysokými ihličnatými stromami , mal všetko potrebné, kuchynský kút + mikrovlna rúra- vybavenie- spokojnosť, kupelňa a toaleta spokojnosť, balkonik malý ale splňal všetka účely.
SlužbyApartmanhotel so službami sme boli spokojní.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Dagmar V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Nic horšího jsme zatím neviděli.
Nic horšího jsme zatím neviděli.
Vlastni
UbytovanieMyší díra,tak pro jednoho člověka. Rozkládací dvojlůžko podepřené kamenama z obou stran. Nad tím umístěná palanda bez jakéhokoliv zabezpečení (máme 5 leté dítě)Ani náhodou ho tam pustit a dospělého by ta rozvrzanina snad ani neudržela.(Radši jsme to nezkoušeli)Při zapnutí pojistek neustálé cvakají jiskry na varné plynové desce. Dvere na záchod šoupaci s upevněním jen nahoře, dole navolno. Ve sprchove koutě na vás čeká bidet. No a na balkón se vejde jeden člověk. Nejsme nároční uživatelé, ale tohle byl vrchol sprostoty,něco takového vůbec nabízet. Šli jsme do agentury a zaplatili si (naštěstí bylo volno) jiné ubytování, jinak bychom jeli domů,protože tady to nebylo vhodné ani na prespani.
SlužbyNeměli jsme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Radka Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Bibione je pěkné jen bych řekla že s dětmi je lepši Lignano
Bibione je pěkné jen bych řekla že s dětmi je lepši Lignano
Na pláž je to kousek
UbytovanieNové,čisté jen bych podotkla nevyhovující s dětmi.Sice je psaný výtah no kočárek se do něj nevejde museli jsme ho skládat a i tak byl problém .Jinak vše v okolí blilzko dostupne restarace kavarny
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Andrea Zaťková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektny
Perfektny
Perfektna
StravaStravovali sme sa sami
UbytovanieVelmi mala
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Elena H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľmi spokojní
Veľmi spokojní
Vybavenie pláže veľmi dobé, toalety, pláž, more čisté.
StravaCenovo dostupná , chutná .Doporučujem.
UbytovanieApartman bol menší pre 2 osoby 4.poschodie pekný výhľad na námestie s vysokými ihličnatými stromami , mal všetko potrebné, kuchynský kút + mikrovlna rúra- vybavenie- spokojnosť, kupelňa a toaleta spokojnosť, balkonik malý ale splňal všetka účely.
SlužbyApartmanhotel so službami sme boli spokojní.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan O.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili.
Jako nevýhodu považujeme snad jen to, že i když pejsci do hotelů a apartmánů mohou, psí pláž je nejen drahá, ale i daleko, stejně tak ta veřejná (což jsme nakonec vyřešili tím, že jsme na půl dne chodili na veřejnou a druhý půlden strávili na placené, kde jsme měli místo zahrnuté v ceně apartmánu).
Město je krásné, je zde spousta turistických atrakcí jak pro dospělé, tak pro malé děti. Jen pozor na to, že město "ožívá" až večer a žije až do půlnoci ;), což je vzhledem ke zdejšímu počasí pochopitelné.
Dále jsme velice ocenili pozvání od italské agentury na "europárty", kde jsme si pochutali na italských špagetách - výborné.
Ač jsme z cestovní kanceláře dostali informaci o tom, že se v agentuře domluvíme česky, nebyla to pravda. Ale i s naší lámavou angličtinou, jsme se nakonec dorozuměli dobře. Řekla bych, že místní obyvatelé a pracovníci jsou na to již zvyklí.
Bibione je krásně osázené a opečovávané městečko. Je zde sice hodně lidí, ale na ten týden to nevadí :).
Dovolenou jsme si užili.
Jako nevýhodu považujeme snad jen to, že i když pejsci do hotelů a apartmánů mohou, psí pláž je nejen drahá, ale i daleko, stejně tak ta veřejná (což jsme nakonec vyřešili tím, že jsme na půl dne chodili na veřejnou a druhý půlden strávili na placené, kde jsme měli místo zahrnuté v ceně apartmánu).
Město je krásné, je zde spousta turistických atrakcí jak pro dospělé, tak pro malé děti. Jen pozor na to, že město "ožívá" až večer a žije až do půlnoci ;), což je vzhledem ke zdejšímu počasí pochopitelné.
Dále jsme velice ocenili pozvání od italské agentury na "europárty", kde jsme si pochutali na italských špagetách - výborné.
Ač jsme z cestovní kanceláře dostali informaci o tom, že se v agentuře domluvíme česky, nebyla to pravda. Ale i s naší lámavou angličtinou, jsme se nakonec dorozuměli dobře. Řekla bych, že místní obyvatelé a pracovníci jsou na to již zvyklí.
Bibione je krásně osázené a opečovávané městečko. Je zde sice hodně lidí, ale na ten týden to nevadí :).
Pláž, jak jsem již psala dostupnost psí pláže je maličko problematická, jelikož je na druhé straně města cca 2km, vedle ní hned veřejná. Takže vzhledem k cenám psí pláže, jsem chodili na veřejnou. Vždy dopoledne. Odpoledne jsme trávili na placené pláži, jelikož jsme měli místo zaplacené v ceně apartmánu. Pláže byli čisté, jen mě mrzí menší výskyt mušlí. Bohužel jsme zde byli zrovna v období přílivu, takže zatímco první dny bylo moře čisté a klidné, poslední dny bylo znečištěné zvířeným pískem, přívalem řas,... a byli velké vlny. Poslední den jsme se báli i plavat dále od břehu, pejska jsme už do vody ani nepouštěli. Ale to nikdo samozřejmě neovlivní. Jinak pláže byli čisté, krásně upravované. Lidí bylo na veřejné části málo, ale vadilo mi hodně "procházejících" lidí po pobřeží, jelikož jsem se bála pustit pejska zcela "navolno". Na placené pláži bylo lidí hodně, ale i tak se dalo v moři v klidu plavat.
StravaStravování jsme měli na naší dovolené vlastními zdroji. Jak už jsem psala výše v kuchyňce se vařilo výborně, na europárty jsme ochutnali skvělé špagety. Také jsme samozřejmě neodolali italské pizze, hot dogu a mořských plodům. Pizzu jsme si koupili v pizzerii pod apartmány, kde byla opravdu výborná. V restauraci "Atmosphera" jsme ochutnali pizzu a již zmíněné mořské plody, vše bylo výborně upraveno a moc nám chutnalo. Také jsem neodolali místní zmrzlině, našli jsme obchod, kde cena za kopeček byla "pouze" 1 euro a zmrzlina byla skvělá. Ochutnali jsme i místní ledovou tříšť, též výborná. I místní croissanty jsou moc dobré. Jediné co může ten skvělý dojem maličko kazit jsou ceny, ale je to dovolená. :)
UbytovanieApartmány byly čisté, uklizené. Velmi jsme ocenili klimatizaci na pokoji a možnost zastínění okna venkovní roletou. Koupelna byla sice malá a potřebovala by renovaci, ale ke svému účelu posloužila dobře. Kuchyňka byla také malinká, ale výborně vybavená a skvěle se zde vařilo, jediné co bych vytkla je chybějící digestoř.
Ubytovaní jsme byli v apartmánu pro 2 osoby, tudíž jsme spali na rozkládacím gauči, ač to na první pohled nevypadalo byl pohodlný, čistý a nebyl proleželý. (ale vlastní postel je vlastní postel :D)
Myslím že apartmán odpovídal ceně.
Byli jsme ubytováni v apartmánech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...