Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená. Jen bohužel počasí nebylo zrovna ideální, ale to se nedá dopředu ovlivnit. Ubytování, jídlo a služby hotelu vynikající, personál velmi milý a ochotný. Krásné wellness, velký bazén, saunu, parní komora. Vcelku dostatek lehátek, 4 lehátka jsme vždy sehnali. Jen bazén by mohl být teplejší. Vířivka byla součástí bazénu, takže také dost studená. Ve wellness k dispozici voda a čaj.
Super dovolená. Jen bohužel počasí nebylo zrovna ideální, ale to se nedá dopředu ovlivnit. Ubytování, jídlo a služby hotelu vynikající, personál velmi milý a ochotný. Krásné wellness, velký bazén, saunu, parní komora. Vcelku dostatek lehátek, 4 lehátka jsme vždy sehnali. Jen bazén by mohl být teplejší. Vířivka byla součástí bazénu, takže také dost studená. Ve wellness k dispozici voda a čaj.
Jednalo se o zimní dovolenou na lyžování, takže žádné pláže zde nebyly.
StravaJedním slovem výtečná. Jídlo velmi chutné, krásně naservírované, zkrátka luxusní. Množství jídla obrovské. Jediné mínus - večeře začínají až v 19.30 a následují 4 chody, na což nejsme zvyklí, je to dost pozdě a poté se s plným žaludkem špatně usíná. K snídani na výběr slané, sladké, čaje, výborné kapučíno, čokoláda, zkrátka super.
UbytovaniePokoj prostorný, dvoupatrový, 2 koupelny, místo pro sezení, pro 4 lidi super. Jen by mohlo být více prostoru pro sušení mokrého oblečení, což při podlahovém topení není.
SlužbyNa vysoké úrovni. Hotelový skibus fungoval na zavolání, do pěti minut pro nás byl u sjezdovky - super. Každodenní ranní úklid pokoje, každodenní výměna ručníků, večerní příprava pokoje na spaní. Župany a wellness pantofle k dispozici zdarma - super. Ručníky ve wellness k dispozici - možnost měnit v průběhu pobytu ve wellness opakovaně, vždy suchý ručník.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











