Alceste (Selinunte)
od 257 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 257 € za os.
od 254 € za os.
od 433 € za os.
od 625 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Petr Krahulec
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost, když přihlídnu na cenu zájezdu. Hotel i středisko doporučuji. Ideální misto pro běžkaře, na sjezdovky je potřeba dojíždět, ale možno použít ski bus nebo vláček ( 200m od hotelu) nebo autem- výborná dostupnost a parkování zdarma. Postrádal jsem saunu.
Celková spokojenost, když přihlídnu na cenu zájezdu. Hotel i středisko doporučuji. Ideální misto pro běžkaře, na sjezdovky je potřeba dojíždět, ale možno použít ski bus nebo vláček ( 200m od hotelu) nebo autem- výborná dostupnost a parkování zdarma. Postrádal jsem saunu.
Jelikož jsem byl v Itálii mnohokrát, tak mi chyběl jeden chod (minestra nebo pasta), slabší salátový buffet, Hlavní jídlo výborne i dolce a zdarma kohoutková voda, taky potěšila
Ubytovaniečisté a prostorné pokoje s balkonem, ale bez TV
Službystandartní
Športv žádnem případě není sjezdovka 300m od hotelu, jak je uvedeno v prospektu, musí se dojíždět, Toblach - vhodné pro děti, San Candido malé rodinné středisko, Versciacco kvalitní a moderní středisko propojené s Sestem,do San Comelica je potřeba použít ski bus, ale ideální na půl dne lyžování- bez lidí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Radomíra Gebauerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená skončila již druhý den z obavy před koronavirem. CK nás ujišťovala, že jsme mimo ohroženou oblast Itálie, nebyla to pravda. Oblast Veneto byla vyhlášena také mezi rizikovými. Protože jsme nechtěli čekat než dojde na nejhorší, druhý den jsme se 3 rodiny sbalily a odjeli. Nelíbí se nám reakce CK, že nám nic nehrozilo a tudíž nemáme nárok na finanční vyrovnání. Přišli jsme o velkou finanční hotovost, skipasy jsme ani nepoužili.
Dovolená skončila již druhý den z obavy před koronavirem. CK nás ujišťovala, že jsme mimo ohroženou oblast Itálie, nebyla to pravda. Oblast Veneto byla vyhlášena také mezi rizikovými. Protože jsme nechtěli čekat než dojde na nejhorší, druhý den jsme se 3 rodiny sbalily a odjeli. Nelíbí se nám reakce CK, že nám nic nehrozilo a tudíž nemáme nárok na finanční vyrovnání. Přišli jsme o velkou finanční hotovost, skipasy jsme ani nepoužili.
V jídelně chyběla dětská židlička, jídlo ušlo.
UbytovaniePokoje byly skromně zařízené, v koupelně se nedalo ani otočit, do sprchového koutu nešlo skoro vejít. Celkově stísněný prostor. Chybí místnost pro hry dětí, která bývá běžně všude, televize, výtah nefunguje v noci.
SlužbyKaždý hotel má recepci, kde neustále někdo je. Tady ne. Chyběly skimapy.
ŠportNevyzkoušeli jsme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Radomíra Gebauerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená skončila již druhý den z obavy před koronavirem. CK nás ujišťovala, že jsme mimo ohroženou oblast Itálie, nebyla to pravda. Oblast Veneto byla vyhlášena také mezi rizikovými. Protože jsme nechtěli čekat než dojde na nejhorší, druhý den jsme se 3 rodiny sbalily a odjeli. Nelíbí se nám reakce CK, že nám nic nehrozilo a tudíž nemáme nárok na finanční vyrovnání. Přišli jsme o velkou finanční hotovost, skipasy jsme ani nepoužili.
Dovolená skončila již druhý den z obavy před koronavirem. CK nás ujišťovala, že jsme mimo ohroženou oblast Itálie, nebyla to pravda. Oblast Veneto byla vyhlášena také mezi rizikovými. Protože jsme nechtěli čekat než dojde na nejhorší, druhý den jsme se 3 rodiny sbalily a odjeli. Nelíbí se nám reakce CK, že nám nic nehrozilo a tudíž nemáme nárok na finanční vyrovnání. Přišli jsme o velkou finanční hotovost, skipasy jsme ani nepoužili.
V jídelně chyběla dětská židlička, jídlo ušlo.
UbytovaniePokoje byly skromně zařízené, v koupelně se nedalo ani otočit, do sprchového koutu nešlo skoro vejít. Celkově stísněný prostor. Chybí místnost pro hry dětí, která bývá běžně všude, televize, výtah nefunguje v noci.
SlužbyKaždý hotel má recepci, kde neustále někdo je. Tady ne. Chyběly skimapy.
ŠportNevyzkoušeli jsme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Petr Krahulec
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost, když přihlídnu na cenu zájezdu. Hotel i středisko doporučuji. Ideální misto pro běžkaře, na sjezdovky je potřeba dojíždět, ale možno použít ski bus nebo vláček ( 200m od hotelu) nebo autem- výborná dostupnost a parkování zdarma. Postrádal jsem saunu.
Celková spokojenost, když přihlídnu na cenu zájezdu. Hotel i středisko doporučuji. Ideální misto pro běžkaře, na sjezdovky je potřeba dojíždět, ale možno použít ski bus nebo vláček ( 200m od hotelu) nebo autem- výborná dostupnost a parkování zdarma. Postrádal jsem saunu.
Jelikož jsem byl v Itálii mnohokrát, tak mi chyběl jeden chod (minestra nebo pasta), slabší salátový buffet, Hlavní jídlo výborne i dolce a zdarma kohoutková voda, taky potěšila
Ubytovaniečisté a prostorné pokoje s balkonem, ale bez TV
Službystandartní
Športv žádnem případě není sjezdovka 300m od hotelu, jak je uvedeno v prospektu, musí se dojíždět, Toblach - vhodné pro děti, San Candido malé rodinné středisko, Versciacco kvalitní a moderní středisko propojené s Sestem,do San Comelica je potřeba použít ski bus, ale ideální na půl dne lyžování- bez lidí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...