Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 468 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 38 000

Poloha

Veľmi luxusný moderné hotelový rezort je situovaný v južnej časti živej štvrti Al Barsha 10 km od centra Dubaja a 15 km od medzinárodného letiska Dubaj . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania . Krásna dlhá piesková pláž je vzdialená 10 minút jazdy do hotela . Rezort je svojou polohou ideálny na poznávanie rušného života veľkomesta ( hostia majú k dipozícii shuttle bus do obchodných centier ) , odlišné kultúry i prírodných krás v okolí .

Vybavenie

Rozsiahly luxusný hotel disponuje 441 izbami rozmiestnenými v modernej výškovej budove s nádherným panoramatickým výhľadom do okolia . Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, zmenárňou, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, bar , kaviareň, 13 konferenčných sál ( najmodernejšia technika ) , vysokorýchlostné WiFi ( za poplatok ) , požičovňa automobilov a limuzín , veľký vonkajší bazén ( s reguláciou teploty ) , opaľovacia terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , sauna, moderné fitness centrum , jacuzzi , parný kúpeľ, masážny salón , shuttle bus ( do obchodných centier ) , práčovňa a čistiareň, služba stráženie detí ( za poplatok ) a parkovisko .

Ubytovanie

Luxusne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta , fén, župany ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný interaktívne TV, minibarom ( konzumácia za poplatok ) , trezorom , vysokorýchlostným WiFi pripojením ( za poplatok ) a setom na prípravu čaju a kávy . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) .

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere formou bohatého bufetu ( nápoje pri večere sú za poplatok ) . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) . Pre deti je pripravené detské menu .

Služby

Veľmi luxusný mestský hotel si získava svojich hostí vynikajúcou úrovňou služieb , moderným zázemím pre organizovanie kongresov, príjemným relaxačným zázemím aj polohou na atraktívnom mieste . Pre relaxáciu je určená sauna, vírivka , parný kúpeľ, vyhrievaným bazénom s opaľovacou terasou a masážny salón s pestrou ponukou masáží ( za poplatok ) . Moderné konferenčné sály aj odborne preškolený personál sú zárukou pre úspešné vedenie obchodných rokovaní . Klientom je k dispozícii aj shuttle bus do obchodných centier ( zdarma ) . Ďalšie možnosti zábavy , relaxácie i športového vyžitia majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania .

Služby za poplatek

Stráženie detí , vysokorýchlostné WiFi , konzumácia z minibaru , požičovňa automobilov, práčovňa a čistiareň, vodné športy na pláži , vstup na pláž , lehátka a slnečníky na pláži , masáže .

Pláž

Krásna dlhá verejná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok - loďky , vodné bicykle, windsurfing , vodné lyžovanie , paragliding , motorové člny , jazdy na banánoch, potápanie , šnorchlovanie ) sa nachádza len 10 minút jazdy od hotela ( pohodlne dostupné miestnou dopravou alebo lacným a spoľahlivým taxi ) . Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky ( za poplatok ) . Vstup na pláž je spoplatnený .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 8 km
 • Vzdialenosť od centra mesta 20 km
 • Vzdialenosť od letiska 35 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik áno
 • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Vzdialenosť od pláže 8 km
 • Vzdialenosť od centra mesta 20 km
 • Vzdialenosť od letiska 35 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 39 °C v noci 28 °C

 • Teplota vody 32 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 39 °C v noci 29 °C

 • Štvrtok 38 °C v noci 30 °C

 • Piatok 38 °C v noci 30 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December