Dana Leštáková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola som veľmi spokojná.
Bola som veľmi spokojná.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 550 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 19 hodnotení)
5. najlepšie hodnotený z 23 hotelov v Valencia
Dana Leštáková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola som veľmi spokojná.
Bola som veľmi spokojná.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zlatuše F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Dana Leštáková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola som veľmi spokojná.
Bola som veľmi spokojná.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborný dojem z eurovíkendu ( výborný hotel,vynikající průvodkyně ,dobrá náplň zájezdu ) velmi zkazila letecká společnost a to zejména časy odletů !!!
Zejména čas odletu z Valencie 23.30 ( +1,5 hod zpoždění proti let. řádu) a přílet do Prahy 02.15 je naprosto nepřijatelný zejména pro mimopražské účastníky zájezdu.Nás čekala jěště jízda autem do Brna ( příjezd 5.15 hod ).
Z toho důvodu již nebudeme kupovat euroovíkendy u cestovních kanceláří ,ale budeme si je zajišťovat sami.Což již cca z 50% děláme.Pokud CK není schopna již při prodeji zájezdu garantovat časy odletů - tak my končíme !!!!!
Výborný dojem z eurovíkendu ( výborný hotel,vynikající průvodkyně ,dobrá náplň zájezdu ) velmi zkazila letecká společnost a to zejména časy odletů !!!
Zejména čas odletu z Valencie 23.30 ( +1,5 hod zpoždění proti let. řádu) a přílet do Prahy 02.15 je naprosto nepřijatelný zejména pro mimopražské účastníky zájezdu.Nás čekala jěště jízda autem do Brna ( příjezd 5.15 hod ).
Z toho důvodu již nebudeme kupovat euroovíkendy u cestovních kanceláří ,ale budeme si je zajišťovat sami.Což již cca z 50% děláme.Pokud CK není schopna již při prodeji zájezdu garantovat časy odletů - tak my končíme !!!!!
Snídaně velmi dobré.Stravování ve Valencii bezproblémové.
UbytovaniePoloha hotelu ,služby a vybavení pokoje výborné. Výhodou byla i blízká dostupnost supermarketu.
SlužbyOdpovídaly 4* .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Miroslava K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili naprosto úžasně.Strávili jsme zde 4 dny a to celé.Přiletěli jsme rano o pul osme a po lehkem odpočinku jsme si udělali panoramatický okruh Valencii . To nam velice pomohlo potom v dalsich dnech. Vedeli jsme plus minus , jak se mestem orientovat. Pro nekoho to mohlo byt narocne,co se unavy týče,ale my jsme to díky krásnému počasi a prostředi zvladli dobře.
Posledni den jsme také plně vyuzili,jeli jsme na výlet s delegátkou ,poobědvali a jestě jsme stihli odpočinout na pláži. Odjiždělo se v 19h.
Nejvíce ze všeho však musím pochválit již zmíněnou paní delegátku Veroniku.Byla absolutně výborná. Věnovala se nám úžasně. Troufám si říct,že je přikladem pro všechny.
Dovolenou jsme si užili naprosto úžasně.Strávili jsme zde 4 dny a to celé.Přiletěli jsme rano o pul osme a po lehkem odpočinku jsme si udělali panoramatický okruh Valencii . To nam velice pomohlo potom v dalsich dnech. Vedeli jsme plus minus , jak se mestem orientovat. Pro nekoho to mohlo byt narocne,co se unavy týče,ale my jsme to díky krásnému počasi a prostředi zvladli dobře.
Posledni den jsme také plně vyuzili,jeli jsme na výlet s delegátkou ,poobědvali a jestě jsme stihli odpočinout na pláži. Odjiždělo se v 19h.
Nejvíce ze všeho však musím pochválit již zmíněnou paní delegátku Veroniku.Byla absolutně výborná. Věnovala se nám úžasně. Troufám si říct,že je přikladem pro všechny.
Na snídani byl výběr velký. Každý si určitě vybral svoje. A co se týká jídla celkově,tak výborné. Ochutnali jsme jejich tradični Paellu ,mořské plody ,těstoviny , ryby ,víno i pivo. Vše vynikající
UbytovanieNa hotelu jsme travili dá se říci jen noc a snídani. Je to ale velký pěkný,čistý hotel. My jsme měli trochu smulu na postel ,ktera pripominala trampolinu.Kdyz se manzel otocil,tak jsem poskakovala taky. :) jini ten problém neměli.
SlužbySlužby hotelu jsme nějak výrazně nevyužívali. Personal však byl velice milý, usměvavý a ochotný se s vami dorozumět i přes jazykovou barieru.
Wifi byla zdarma a fungovala perfektně ve všech prostorách hotelu.
Trezor také zdarma
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...