Rozhodně znovu navštívím, je to sice malé ale malebné pohodové středisko.Projeli jsme cely ostrov a zjistili, že máme jedno z nejhezčích ubytování .
Menorce je oproti Malorce méně komerční , ale na kráse ji to rozhodne neubíra!!!
Určitě stojí ta to projet koňskou stezku , která vede kolem celého ostrova a to se ve vedrech úplně nedá ,tudíž jistě sem znovu zavítáme….
PlážPláž v bezprostřední blízkosti hotelu.Příchod po dřevěném chodníčku tak se nemusíte bořít v písku.
Písek jemný bílý , moře krásně azurové, jenom tento rok neuklizeli suché chaluhy na pláži a v moři se taky našly..
Strava Naprosto dostačující výběr , myslím, že si každý vybere ( včetně veg.).3 druhy mas (dušené, gril, ryba), zelenina, pro veg. 2-3 jídla, různé druhy příloh.Salamy sýry -několik druhů…Zákusek, žele, pudink, zmrzlina, ovoce .U večeře se platí pití.
UbytovanieHotel v bezprostřední blizkosti pláže ,pokoje standardně vybavené , každý má balkónek nebo terasu .Výhled do zahrady nebo na moře. Zahrada každý den udržována závlahou , tudíž doporučujeme přibalit vybíječ na komáry!!!My jsme s ubytováním spokojeni byli!!!
SlužbyKaždý den pokoje uklizeny, vytřeny. Stejně tak vestibulu hotelu .Chtěli jsme vyměnit pokoj za vzdálenější od terasy baru a bylo taky vyhověno , jakmile ho měli k dispozici.Všechen personál usměvavý a max.vstřícný !!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate