Hotel Romantic

Španielsko, Mallorca, Port de Pollença

Viac o ubytovaní

od 889 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 95 354

Hotel a okolie

Príjemný 4* hotel LEN PRE DOSPELÝCH priamo pri pláži, v pokojnej časti letoviska Pollenca. Odporúčame klientom, ktorí si počas dovolenky chcú oddýchnuť v menšom, pokojnom letovisku, vo veľmi peknom prostredí. Pollenca je známa tiež ako prírodné prímorské klimatické kúpele, kde sa snúbi blahodárny vplyv mora s lesmi a okolitými mohutnými horami. Neďaleko hotela je malý mokraďový prírodný park, kde je možné sa prejsť chodníčkami pomedzi mokrade a pozorovať vodné rastlinky, drobné vodné živočíchy, obojživelníky a vtáctvo. Park je v podstate súčasťou promenády. Prekrásne pláže sú priamo pred hotelom a pozdĺž celej promenády letoviska. Pláže sú bezplatné, široké, tvorené svetlozlatým pieskom a majú mierny vstup do mora. Sú vhodné aj pre neplavcov, deti a tých, ktorí sa v plytkej vode radi hrávajú plážové športové hry. Neďaleko hotela je miestna promenáda s možnosťou prechádzok, posedení, nákupov a zábavy. Na jednu z najkrásnejších pláži ostrova - Formentor sa môžete vybrať loďou z prístavu v Pollenke. Hotel je vynikajúcou voľbou najmä pre páry, dvojice a seniorov.

Príjemný oddych pri mori na Mallorce

Nádherný slnkom zaliaty ostrov v Stredozemnom mori, plný borovicových hájov, cyprusov, pomarančovníkov, citrónovníkov a mandlovníkov. Mallorca - romantická, rušná, fascinujúca, s prekrásnymi scenériami zelených hôr, skalnatých pobreží a čarokrásnych pieskových pláží. Už dlhé roky patrí Mallorca k svetoznámym dovolenkovým rajom, kde na turisov čakajú moderné letoviská, výborné hotely, palmové promenády, čarokrásne pláže a vlažná morská voda s očarujúcim modrým nádychom. K správnej dovolenke určite patrí množstvo obchodíkov so suvenírmi, skvelé reštaurácie, bary a diskotéky. Na svoje si prídu aj milovníci spoznávania, ktorí sa môžu vydať za poznaním do hlavného mesta ostrova s množstvom pamiatok, na fascinujúci mys Formentor, do Dračích jaskýň a jaskýň Hams, alebo sa môžu vydať na jedinečnú plavbu podĺž ostrova spojenú so šnorchlovaním a kúpaním na otvorenom mori. Možností je veľa, stačí si len vybrať.

Mallorca

Vo februári, keď miliónmi bielych kvetov zakvitnú mandlovníky, miestni ľudia tento jav nazývajú "sneh na Mallorke", je Mallorca nezabudnuteľná. Začína jar ... V Apríli a Máji, keď Mallorca ešte nie je preplnená miliónmi turistov z celého sveta, a na ostrove už vládne pekné slnečné počasie, je ideálny čas na návštevu ostrova pre tých, ktorí majú radi pokoj, a chcú si oddýchnuť. Ideálny čas pre seniorov alebo na školský či firemný trip. Letné mesiace sú naopak vhodné pre tých, ktorí majú radi klasickú dovolenku - slnko, more, pláže, zážitky a množstvo nezabudnuteľnej zábavy ... Nech už sa na Mallorcu vyberiete kedykoľvek, sme presvedčení, že sa do nej zamilujete rovnako ako my.

Doplňujúce informácie

Počas pobytu v letoviskách nie je zástupca CK. Program si robíte sami, na nikoho nieste viazaní, nikam sa nemusíte ponáhľať, užívate si zaslúžený oddych. Pre veľký medzinárodný záujem sú dostupné kapacity obmedzené. Rezervujte si preto pobyt dostatočne včas, už vo first moment. Poďte si oddýchnuť na jedno z najpokojnejších miest na Mallorke, zaslúžite si to ...

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Hotel bez detí áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 15 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 19 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 17 °C v noci 14 °C

 • Utorok 18 °C v noci 14 °C

 • Streda 15 °C v noci 11 °C

 • Štvrtok 15 °C v noci 11 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December