Byli jsme zde již podruhé.
Přístup hotelu se nezměnil. Zůstal zde i fantastický personál. Na barmana budeme vzpomínat s láskou.
Hotel perfektní. Ochota, vstřícnost, laskavost.
PlážPláž ihned u hotel je kamenitá a na koupání nevhodná. Pěknána šnorchlování. Vedle cca 200m pláž SaComa nádherná písčitá pláž. Lehátka za poplatek. Velice pozvolný vstup do moře vhodný pro nejmenší.
StravaStrava pestrá a zaměřena i na malé strávníky. Každý den pizza, těstoviny (vedle hromada sýra) maso, ryby, vařené maso, zelenina, ovoce, přílohy, zmrzlina!! dezerty atd.
Pro kávové milovníky bez řádného kafe po ránu, pouze hotelový standard. Snídaně slaná sladká, nechybělo nic.
UbytovanieUbytování odpovídá standardu. Nic nám zde nechybělo, co bychom nevěděli předem. Jakýkoliv problém (pokud nastane) recepce či personál řeší ihned a bez výmluv.
SlužbyBazén čistý, okolí taktéž, kolem armáda lidí, kdykoliv se cokoliv stalo (např. ulomený slunečník) do pěti minut přiběhl technik a opravil, vyměnil. Každý den čištená lehátka, srovnaná na ráno. Recepce fantastická. Barmani dokonalí. Byli jsme velice spokojení. Wifi pouze v lobby a na baru, jsme na dovolené, takže žádný problém. Klimatizace na pokoji lze vypnout/regulovat. Výhled na moře a bazén nádherný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate