Lucie S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Hotel byl krásný, jídlo vynikající. Recepce byla trošku problém, ale to nejspíš tím že jsme dojeli pozdě v noci. Přes den to vypadalo že to funguje skvěle. Pokoje byly útulné a služby také fungovaly parádně.
Hotel byl krásný, jídlo vynikající. Recepce byla trošku problém, ale to nejspíš tím že jsme dojeli pozdě v noci. Přes den to vypadalo že to funguje skvěle. Pokoje byly útulné a služby také fungovaly parádně.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
