Mallorca jako vždy DOKONALÁ tím pádem i dovolená
Plážpláže na Mallorce jsou kouzelné, VŠECHNY!!!! proto tam jezdím už od roku 1990, neomrzí, jeden den mezi lidmi, jeden den sama kolem deset lidí a 4km pláže
StravaNic moc. Velmi drahé za skutečně LEVNOU kuchyni. Zelí, cukýna, rajče, lilek, salát, BRAMBORY. To vše na sto způsobů, aby to vypadalo dobře, a bylo toho hodně, k tomu jedno teplé maso, kuře, kuře, kuře, kuře a jenom nohy, jednou skopové s kostí, víc kostí než masa, jednou cosi jako guláš, aby to nebylo drahé, anebo mleté koule, šišky, placky :-( víc mouky než masa. Jednou večer ,,mořský den,, jen škeble a paela bez mořských plodů, prostě BÍDA největší....... vím kam už nikdy nejet
UbytovanieNIKDY za žádnou cenu v tomto hotelu si neobjednávat jednolůžkový pokoj!!!!!!!!!! Raději doplatit dvoulůžák. 2x3 metry na vyspání stačí, ale jen malé okénko a 60x60 sprcháč s lepícím závěsem bylo peklo. Úklid v pohodě.
Službymaximálně mě překvapila přítomnost české delegátky, chválím převelice, neboť nebyla v plánu, velká pochvala <3 <3 <3 a poděkování za péči a starostlivost,
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate